فروش کم تر ندای وظیفه

فروش کم تر «ندای وظیفه: جنگاوری بی‌ نهایت» در انگلستان نسبت به «ماموریت سری ۳»

توسط مسعود محمودپور در ۱۷ آبان ۱۳۹۵ , ۱۶:۰۰

«ندای وظیفه: جنگاوری بی نهایت» چند روز پیش به بازار آمد و به نظر می‌رسد محبوبیت «ماموریت سری ۳» را نداشته باشد؛ دسته کم در انگلستان که اینگونه است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

با اینکه جنگاوری بی نهایت به رتبه‌ی دوم پرفروش‌ترین بازی‌های ۲۰۱۶ در ابتدای عرضه رسیده است (فیفا ۱۶ در رتبه‌ی اول قرار دارد)، گزارشات وبسایت آمار گیری  GFK نشان می‌دهد این بازی کم‌تر از ماموریت سری ۳ فروخته است.

جنگاوری بی نهایت پرفروش‌ترین بازی هفته در انگلستان بوده است اما آمار فروش این بازی ۴۸.۴ درصد کم‌تر از  بلک آپس ۳ است که سال گذشته عرضه شده بود. حتی باندل کردن «ریمستر جنگاوری مدرن» هم نتوانسته توجه کاربران انگلیسی را جلب کند.

«بتلفیلد ۱» (Battlefield 1) الکرونیک آرتز اما با قرار گرفتن در رتبه‌ی دوم همچنان به فروش قدرتمند خود ادامه می‌دهد. بر خلاف ندای وظیفه، بتلفیلد ۱ بهتر از نسخه‌های پیشین خود فروخته است. فروش این بازی بهتر از «بتلفیلد هاردلاین» (Battlefield Hardline) و «بتلفیلد ۴» (Battlefield 4) بوده است.

البته الکترونیک آرتز با عرضه‌ی «تایتان‌فال ۲» (Titanfall 2) همزمان با بتلفیلد ۱ و ندای وظیفه کار را خراب کرده است. بازی فروش خوبی در زمان عرضه در هفته‌ی گذشته نداشت و در رتبه‌ی پنجم قرار گرفت. فیفا ۱۷ و The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition در رتبه های سوم و چهارم قرار گرفتند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: