بازی «تمدن ۶» در دو هفته یک میلیون نسخه فروش داشته است

توسط سورنا رضایی در ۱۷ آبان ۱۳۹۵ , ۱۳:۰۰

تنها دو هفته از انتشار بازی مورد انتظار «تمدن ۶» می‌گذرد و در چنین شرایطی این بازی یک میلیون فروش داشته است. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

با توجه به آمارهای منتشر شده، بازی تمدن ۶ در دو هفته توانسته به فروشی معادل یک میلیون نسخه دست یابد که این میزان فروش برای هر سازنده‌ای یک موفقیت بزرگ محسوب می‌شود، به‌خصوص اینکه این بازی تنها برای سیستم عامل‌های ویندوز و مک منتشر شده است. همچنین سازندگان این عنوان در استودیو فراکسیس پیرامون این موفقیت نوشتند:

از شما برای رسیدن به آمار یک میلیون کاربر تشکر می‌کنیم. پشتیبانی شما برای ما همه چیز است!

البته موفقیت‌های این بازی به اینجا ختم نمی‌شود. با نگاهی به آمار و ارقام مربوط به کاربران نیز می‌توان متوجه این موضوع شد. همان‌طور که در تصویر می‌توانید مشاهده کنید، بازی تمدن ۶ امروز در شلوغ‌ترین زمانش ۸۳,۵۱۶ کاربر همزمان داشته است که با چنین آماری پشت سر عناوینی همچون «دوتا ۲» و «کانتر استرایک: گلوبال افنسیو» قرار می‌گیرد.

civilization_6_steam_charts

اما نکته‌ی جالب این آمار و ارقام، به بازی «ندای وظیفه: جنگاوری بی‌نهایت» مربوط می‌شود. علارغم اینکه این به‌تازگی منتشر شده و قبل از آن تبلیغات‌های بسیاری برای آن صورت گرفته بود، با عدد ۱۵,۴۳۶ در شلوغ‌ترین زمان در پایین لیست قرار گرفته است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: