آخرین بخش کمپین برای بازی Left 4 Dead منتشر شد

توسط پوریا حسینی در ۱۶ آبان ۱۳۹۵ , ۱۸:۰۰

شرکت «ترتل‌ راک استودیوز» ( Turtle Rock Studios) به تازگی کمپین تکمیل نشده‌ای را از بازی  Left 4 Dead  منتشر کرده است که شما می‌توانید آن‌ را بصورت «محتویات اضافی» (Add-On) در فولدر بازی نصب و آن را تجربه کنید. در ادامه با دنیای‌بازی همراه باشید.

بنیان‌گذار شرکت، آقای «کریس اشتون» (Chris Ashton)، لینکی را در فروم‌های شرکت قرار داد که به انتشار آخرین بخش کمپین بازی Left 4 Dead اشاره کرد، اما هنوز این بخش ناقص است و برنامه‌نویسی آن تکمیل نشده است، با این‌حال مشکلی در اجرای آن وجود ندارد. همچنین این بخش شامل دو نقشه‌ی مجزا برای حالت «بقاء» (Survival) است که تا حالا منتشر نشده‌اند.

عنوان این بخش «دم اِت» (Dam it) نام دارد و می‌توانید از اینجا دانلود کنید. دو راه برای نصب آن وجود دارد، می‌توانید فایل با پسوند vpk را اجرا کنید تا به صورت اتوماتیک، فایل‌های این بخش در فولدر محتویات اضافی بازی نصب شود، یا اینکه خودتان فایل‌های این بخش را کپی کرده و در فولدر محتویات اضافی قرار دهید.

طبق توضیحاتی که در صفحه‌ی محتویات اضافی‌ نوشته شده است، ویژگی‌های بخش‌های کمپین Dead Air و Blood Harvest در این بخش ادغام شده‌اند. البته کد‌های محتویات اضافه قابل تغییر نیستند که همین مسئله منجر به ایجاد مشکلاتی شده است؛ مشکلاتی نظیر بی تاثیر بودن انفجار‌ها در پناه‌گاه‌ها، پل‌ها و تغییر در رفتار زامبی‌ها مشاهده می‌شود.

شرکت ترتل راک استودیوز  اخیرا توسعه‌ی بازی «ایوالو» (Evolve) را متوقف کرده است اما ممکن است سرورهای آن برای مدتی فعال بمانند. تصمیم غیرفعال کردن سرور ها با شرکت «تو‌کی گیمز» (۲K Games) است.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “آخرین بخش کمپین برای بازی Left 4 Dead منتشر شد”

  1. IRANIANGAMERS گفت:

    چطوری باید مورد حمایت شما گیم پلی ساختتت :!: :20: :ps: :ps: :ps:

    ۰ ۰