فصل دوم بازی «هیتمن» تایید شد

توسط پوریا حسینی در ۱۵ آبان ۱۳۹۵ , ۲۱:۰۰

استودیوی «آی‌او اینتراکتیو» (Io interactive) چند ماه پیش اعلام کرده بود که اگر فصل اول بازی «هیتمن» (Hitman) فروش قابل‌قبولی داشته باشد، دو فصل دیگر نیز برای این سری ساخته خواهد شد. اخیراً با خبر شدیم که مدیر تولید بازی هیتمن در مصاحبه‌ی خود با سایت فرانسوی «گیمرجن» (gamergen)، فصل دوم هیتمن را تایید کرده است. در ادامه با دنیای‌بازی همراه باشید.

در مصاحبه‌ با آقای «هاکان ابراک» (Hakan abrak)، او به این نکته اشاره کرد که هدف استودیو از ساخت فصل دوم، خلق بازی‌ای کاملاً سندباکس بوده تا به بازیبازان این امکان را بدهد آزادانه در محیط بازی پرسه بزنند و از هر راهی که به ذهنشان می‌رسد ماموریت‌ها را به پایان برسانند. در فصل دوم، شهر‌های جدیدی نیز معرفی خواهند شد. همچنین ممکن است از مکان‌های فصل اول، برای ماموریت‌های جدید استفاده شوند.

همچنین او در مصاحبه خود به نکته‌ی جالبی در فصل اول اشاره کرد:

برای اولین در تاریخ بازی‌های هیتمن، همه‌ی کاراکتر‌های را نکشتیم. معمولا همه، غیر از «دایانا» (Diana) در آخر بازی کشته می‌شدند اما در این فصل همچین اتفاقی نمی‌افتد. بنابراین،‌ زمینه‌ای به وجود آمده است تا ما کاراکتر‌های عمیقی را برای فصل‌های بعدی توسعه دهیم و مانند سریال‌ها، بعضی از آنها را بکشیم یا در فصل‌های بعدی از آنها استفاده کنیم!

نسخه‌ی فیزیکی فصل اول هیتمن در دی ماه منتشر می‌شود و شامل شش قسمت منتشر شده به همراه سه ماموریت اضافی و موسیقی متن بازی است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: