سومبرا معرفی شد

سومبرا به طور رسمی تایید شد + خبر‌های بیشتر از بازی اورواچ در بلیزکان ۲۰۱۶

توسط پارسا پژوهنده در ۱۵ آبان ۱۳۹۵ , ۲۰:۰۰

پس از مدت‌ها اخبار غیررسمی و رمزها و پنهانکاری، بالاخره شخصیت جدید «اورواچ» (Overwatch) به نام «سومبرا» (Sombra) به طور رسمی معرفی شد. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

بالاخره در طی مراسم بلیزکان ۲۰۱۶، اطلاعات جدیدی از شخصیت مرموز جدید اورواچ به نام سومبرا منتشر شد. طبق آن چه وب‌سایت رسمی بازی درباره‌ی این شخصیت نوشته، سومبرا یک نفوذکننده‌ی قدرتمند است. از قابلیت‌های این شخصیت می‌توان به پیستول رگباری این شخصیت، هک کردن دشمنان برای این که برای مدت محدودی نتوانند از قدرت ویژه‌شان استفاده کنند، پنهان‌کننده‌ی گرمایشی برای غیب‌شدن محدود از چشم دشمنان و یک Translocator beacon اشاره کرد که این شخصیت می‌تواند هر زمان که خواست به مکان این بیکن تلپورت کند. او هم‌چنین یک بمب الکترومغناطیسی دارد که با استفاده از آن می‌تواند برای  مدت محدودی سپر و حصارها را غیرفعال کرده و دشمنان نزدیک را هک کند.

در طی این مراسم نقشه‌ی جدید بازی به نام Oasis، به همراه حالت جدید آرکید اشاره کرد. این حالت جدید که تک به تک و ۳ به ۳ قابل بازی است، سبکی آرنا مانند دارد و از نقشه‌ی جدیدی به نام Eco Point Arcade نیز بهره‌مند است. نقشه‌ی Oasis در دسامبر توسط آزمایش‌کنندگان PTR قابل بازی خواهد بود، اما بقیه‌ی موارد جدید که اعلام کردیم از هفته‌ی آینده برای آزمایش‌کنندگان PTR در دسترس خواهد بود.

«بلیزارد» (Blizzard) هم‌چنین اعلام کرد که لیگی برای بازی‌کنندگان حرفه‌ای بازی ترتیب داده است. اولین فصل لیگ از ۲۰۱۷ شروع خواهد شد و اعضای این لیگ با امضای قرارداد، حقوق به همراه مزایا دریافت خواهند کرد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: