سرنوشت ۲

«اکتیویژن» از اهدافش برای «دستینی ۲» می‌گوید

توسط مسعود محمودپور در ۱۴ آبان ۱۳۹۵ , ۱۸:۰۰

بر اساس گزارشات، بازی «دستینی ۲» (Destiny 2) سال آینده به بازار خواهد آمد و بدون شک بازی بزرگی خواهد بود. در چنین شرایطی، «اکتیویژن» از اهداف خود برای این بازی می‌گوید. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

اولین نسخه‌ی بازی دستینی که  سال ۲۰۱۴ عرضه شده بود، فروشی میلیونی داشت. البته بازی بدون اشکال هم نبود. بعضی از کاربران از داستان بازی خوش‌شان نیامده و آن را بدون محتوای غنی دانستند.

اکتیویژن در کنفرانس گزارش مالی خود اعلام کرد که بازی دستینی ۲ میلیون‌ها هوادار جدید را برای این فرنچایز  به ارمغان خواهد آورد. آ‌ن‌ها همچنین اعلام کردند بازی بر اساس علایق کاربران نسخه‌ی اول ساخته خواهد شد تا برای آن‌ها نیز راضی‌کننده باشد.

آن‌ها عنوان کردند که استودیو بازی سازی «بانجی» (Bungie) در حال کار بر روی توسعه‌ی بازی است. همچنین در ادامه تنها اعلام کردند که بازی در سال ۲۰۱۷ عرضه خواهد شد و جزئیاتی از تاریخ دقیق آن را منتشر نکردند. با این وجود، آن‌ها امیدوارند این بازی طرفداران زیادی پیدا بکند.

در نهایت اکتیویژن گفت که دستینی ۲ محتوای بهتری نسبت به نسخه‌ی اول خواهد داشت. آن‌ها دوست دارند کاربران بعد از عرضه‌ی بازی به آن پایبند باشند. این موضوع نشان می‌دهد اکتیویژن داستانی قابل‌توجه و همچنین محتوا‌های قابل‌دانلود (DLC) جذابی را برای این بازی در نظر گرفته است. به هر حال برای دیدن این بازی باید تا سال ۲۰۱۷ صبر کنیم. امیدواریم که این بازی بهتر از نسخه‌ی اول دستینی باشد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: