سهم ویندوز ۱۰ بین کاربران استیم به بیشترین حد تاکنون رسید

توسط پارسا پژوهنده در ۱۳ آبان ۱۳۹۵ , ۱۵:۰۰

ماه قبل برای اولین‌بار تعداد کاربران ویندوز ۱۰ در استیم افت جزئی ۰.۰۵% را تجربه کرده بود، اما به نظر می‌رسد این ماه دوباره تعداد کاربران ویندوز ۱۰ این پلتفرم به روند گذشته خود برگشته به‌ طوری که این ماه رشد ۰.۶۴% را تجربه کرد. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

سهم ویندوز ۱۰ از زمان عرضه بین کاربران استیم رشد خوبی داشته و تنها ماه پیش برای اولین بار افت جزئی را تجربه کرده بود. اما این ماه دوباره به رشد خود مانند ماه‌های قبل‌تر ادامه داد و با ۰.۶۴% رشد، سهم ۴۹.۳۳% را بین کاربران استیم کسب کرد. ۴۷.۹۸% کاربران پلتفرم نسخه‌ی ۶۴بیتی و ۱.۳۵% کاربران نیز نسخه ۳۲بیتی آن را نصب کرده‌اند. همچنین نسخه‌ی ۶۴بیتی نسبت به ماه قبل رشد ۰.۷% را تجربه کرد، در حالی‌که نسخه‌ی ۳۲بیتی ۰.۰۶% کاهش پیدا کرده است.

نسخه‌ی ۶۴بیتی ویندوز ۸.۱  تنها نسخه‌ دیگری از ویندوز بود که افزایش سهم ۰.۰۷% را تجربه کرد و سهم آن به ۸.۷% رسید. بقیه‌ی نسخه‌های ویندوز همگی کاهش سهم را تجربه کردند. سهم کلی ویندوز در استیم هنوز هم با اختلاف بیشترین و دارای ۹۵.۴۶% سهم بین همه‌ی سیستم عامل‌هاست.

سهم سیستم عامل OS X نیز کاهش ۰.۰۲% را تجربه کرده و در حال حاضر دارای سهم ۳.۵۲% است. سهم لینوکس نیز پس از ماه‌های بسیار برای اولین بار کاهش سهم ۰.۰۴% را تجربه کرد. ممکن است این رقم عدد بزرگی نباشد، اما باید در نظر گرفت لینوکس سهم کمتر از ۱% دارد و همین رقم هم مهم تلقی می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: