فروش بتلفیلد ۱

فروش «بتلفیلد ۱» در انگلستان همچنان بیش‌تر از «تایتان‌فال ۲» است

توسط مسعود محمودپور در ۱۰ آبان ۱۳۹۵ , ۲۰:۳۰

با وجود تازه عرضه شدن «تایتان فال ۲» به بازار، عنوان «بتلفیلد ۱» (که یک هفته زودتر به بازار آمده بود) ، توانست فروش بیش‌تری را در این هفته تجربه کند و خودش را در صدر پرفروش‌ها نگه دارد. آیا تصمیم الکترونیک آرتز در عرضه‌ی همزمان این دو بازی، اشتباه بود؟ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

بر اساس گزارش وبسایت GFK Chart-Track، بتلفیلد ۱ با افت فروش ۳۹ درصدی رو به رو شده است. این افت در فروش نسبت به «بتلفیلد ۳» و «بتلفیلد ۴» که در هفته‌ی دوم عرضه افتی ۵۴ درصدی داشتند بهتر است. این موضوع نشان دهنده‌ی محبوبیت بازی در حال حاضر است.

اما تایتان‌فال ۲ در رده‌ی چهارم بازی‌های پرفروش قرار گرفته است. گزارش GFK اعداد و ارقام را دقیقا اعلام نکرده، اما گفته که فروش نسخه‌ی اکس باکس وان این بازی بیش‌تر از پلی‌استیشن ۴ بوده است. دلیل اصلی هم این است که اولین بازی تایتان‌فال برای پلی‌استیشن ۴ عرضه نشده بود.

بازی Elder Scrolls V: Skyrim نیز با اینکه ریمستر است، اما در رتبه‌ی دوم پرفروش‌ترین بازی‌ها قرار گرفته است. نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ این بازی به اکس‌باکس وان ترجیح داده شده است.

در رتبه‌ی سوم هم «فیفا ۱۷» قرار دارد. انگلیسی‌ها نشان داده‌اند که عاشق بازی فوتبال هستند و این بازی نسبت به هفته‌ی گذشته تنها ۶ درصد افت داشته است. به نظر می‌رسد این بازی تا هفته‌ها جزو ۱۰ بازی پر فروش انگلستان باشد.

بازی‌های تازه منتشر شده‌ی Farming Simulator 17، Dragon Ball Xenoverse 2، World of Final Fantasy و  Just Dance 2017 به ترتیب در رتبه‌های یازدهم، هفتم، پنجم و بیست‌وششم قرار گرفتند

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “فروش «بتلفیلد ۱» در انگلستان همچنان بیش‌تر از «تایتان‌فال ۲» است”

  1. caner 2 گفت:

    من که فردا میرم برا فیفا ۱۷ ;)

    ۰ ۰