تماشا کنید: شخصیت کرش در نمایش تلویزیونی Skylanders Academy صحبت می‌کند!

توسط نیما خیل‌تاش در ۹ آبان ۱۳۹۵ , ۱۹:۰۰

نمایش تلویزیونی Skylanders Academy که توسط استودیو نتفلیکس (Netflix) منتشر شده، نشان از توانایی صحبت کردن شخصیت «کرش بندیکوت» (Crash Bandicoot) می‌دهد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

پس از شایعاتی درباره حضور دوباره شخصیت کرش با شکل و شمایلی متفاوت از انتظارات طرفداران، اکنون نمایش تلوزیونی  توسط نتفلیکس منتشر شده که فاصله زیادی از انتظارات طرفداران داشته است. محوریت این ویدیوی ۱۹ ثانیه‌ای دیالوگ شخصیت کرش است که صداپیشه کاراکتر با لهجه استرالیایی بر روی آن صحبت می‌کند. این اتفاق که کرش بندیکوت توانایی صحبت کردن دارد از نظر بعضی از طرفداران زیاد هم جالب نبوده، چرا که این ویدیو در سایت یوتوب هم قرار داده شده که بازخورد‌های منفی را در این پست به‌همراه داشته است. البته که در یک تبلیغات‌ قدیم تلویزیونی، کرش صحبت می‌کرده ولی این توانایی در نمایش تلویزیونی Skylanders Academy به نظر ناخوشایند بوده است. همچنین نکته دیگر این ویدیو گرافیک مطلوب و طراحی خوب کاراکتر‌ها در محیط فانتزی است. در ادامه می‌توانید این نمایش تلویزیونی را مشاهده کنید:

[aparat]https://www.aparat.com/video/video/embed/videohash/rGnNC/vt/frame[/aparat]

اگه شما هم از گذشته با شخصیت کرش خاطره دارید، هم اکنون می‌توانید در عنوان Skylanders: Imaginators که پیش‌تر عرضه شده در نقش او بازی کنید. نسخه ریمستر سه گانه اصلی بازی هم قرار است در آینده نزدیک بر روی کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر شود اگرچه از موتور گرافیکی بازی اطلاعاتی منتشر نشده است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: