بازی «ندای وظیفه: جنگاوری بی‌نهایت» در فروشگاه ویندوز ظاهر شد

توسط پارسا پژوهنده در ۸ آبان ۱۳۹۵ , ۱۸:۰۰

تنها یک هفته بیشتر به انتشار بازی «ندای وظیفه: جنگاوری بی‌نهایت» باقی نمانده و در این زمان به طور کاملا غافلگیرانه این بازی در فروشگاه ویندوز ۱۰ دسکتاپ مشاهده شد. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

همان‌طور که اشاره کردیم این بازی کاملا ناگهانی و بدون اعلام قبلی تنها یک هفته مانده به عرضه در این فروشگاه مشاهده شد. علاوه بر جنگاوری بی‌نهایت، یک نسخه‌ی ریمستر بازی جنگاوری مدرن هم مشاهده شد که ممکن است نسخه‌ای از بازی باشد که شامل چند تا از بهترین بازی‌های قبلی این شرکت باشد و قرار است برای فروشگاه ویندوز ۱۰ عرضه شود. تاکنون مایکروسافت و اکتیویژن هیچ‌کدام اعلامیه رسمی مبنا بر عرضه این بازی برای فروشگاه ویندوز ۱۰ نکرده‌اند، و از آنجا که نسخه اکس‌باکس وان این بازی در این صفحه لیست نشده احتمال این که مشکل نرم‌افزاری باعث این اتفاق باشد کم است. همین‌طور در صفحه‌ی Game Hub این بازی به عنوان یک بازی برای رایانه‌های شخصی لیست شده است.

این که ندای وظیفه برای رایانه‌های شخصی عرضه شود چیز جدیدی نیست، ولی عرضه شدن این بازی از طریق فروشگاه ویندوز اتفاق امیدوارکننده‌ای برای مایکروسافت است که امیدواریم در آینده شاهد پربارتر شدن این فروشگاه از بازی‌های شرکت‌های بزرگ دیگر باشیم.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “بازی «ندای وظیفه: جنگاوری بی‌نهایت» در فروشگاه ویندوز ظاهر شد”

  1. caner 2 گفت:

    قالب قشنگی داره

    ۰ ۰