فروش تایتان فال ۲

فروش «تایتان‌فال ۲» کم‌تر از حد انتظار خواهد بود

توسط مسعود محمودپور در ۷ آبان ۱۳۹۵ , ۲۲:۳۰

«تایتان‌فال ۲» (Titanfall 2) اخیراً به عنوان اولین بازی بهبود یافته در بخش چندنفره‌ی شرکت «رسپاون» (Respawn) به بازار آمده است. این بازی در بخش تک‌نفره‌ هم تجربه‌ای جدید برای کاربران به ارمغان می‌آورد. در حالی که این بازی با استقبال کاربران رو به رو شده، به گفته‌ی شرکت Cowen & Comany بازی فروشی که انتظار می‌رفت را نخواهد داشت. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

Cowen & Comany ادعا می‌کند فروش بازی کاملاً نا‌امید کننده خواهد بود و آن‌ها تخمین می‌زنند تایتان‌فال ۲ فروشی بین ۵ تا ۶ میلیون نسخه خواهد داشت، این در حالی است که آن‌ها در گذشته فروش ۹ میلیونی این بازی را تخمین زده بودند. همچنین به گفته‌ی این شرکت دلیل افت فروش، نه به خاطر کیفیت بازی بلکه به خاطر زمان انتشار بازی است:

ما فکر می‌کنیم بازی بین دو عنوان «بتلفیلد ۱» (Battlefield 1) و «ندای وظیفه: جنگاوری بی‌نهایت» (Call of Duty: Infinite Warfare)، آن گونه که باید به چشم نیامد. به نظر می‌رسد الکرونیک آرتز فکر می‌کرده با عرضه‌ی دو بازی شوتر در کنار ندای وظیفه می‌تواند بزرگ‌ترین رقیب خود را زمین گیر کند. اما این کار الکرونیک آرتز بر عکس جواب داده و آن‌ها خود را زمین می‌زنند.

البته اوضاع برای بتلفیلد ۱ بهتر به نظر می‌رسد؛ هر چند پیش‌بینی ها نشان از افت فروش ۱۶.۵ میلیونی به ۱۴ میلیونی دارند. با این وجود، الکرونیک آرتز هفته‌ی آینده آمار فروش هر دو بازی را اعلام خواهد کرد و خواهیم دید که دقیقا این تاکتیک اشتباه چه مقدار به آن‌ها ضربه زده است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: