کپکام انتظار بالایی فروش از «رزیدنت اویل ۷» دارد

توسط سورنا رضایی در ۷ آبان ۱۳۹۵ , ۱۳:۰۰

شرکت کپکام نیز همانند نینتندو گزارشات مالی خود را منتشر کرد که در این میان اطلاعات جالبی نیز منتشر شده است. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

با توجه آمار و ارقام منتشر شده در گزارشات مالی، کپکام انتظار دارد تا بازی «رزیدنت اویل ۷» بیش از چهار میلیون نسخه فروش داشته باشد. شاید در نگاه اول این تخمین مقداری بالا باشد، اما نباید فراموش کرد که نسخه دموی این عنوان تنها بر روی کنسول پلی‌استیشن ۴ بیش از چهار میلیون بار دانلود شده بود. با توجه به این آمار،  چنین پیش‌پینی دور از ذهن نیست.

اما پس از رزیدنت اویل ۷، نوبت به بازی «دد رایزینگ ۴» می‌رسد که کپکام انتظار فروش دو میلیون نسخه‌ای را از آن دارد. این عنوان در زمان انتشار تنها برای کنسول اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. به‌علاوه، این مورد را هم باید در نظر گرفت که این سری به اندازه‌ی رزیدنت اویل محبوب نیست، بنابراین چنین تخمینی عقلانی به‌نظر می‌رسد.

همچنین این شرکت برای بازی Monster Hunter XX که به‌طور انحصاری برای کنسول ۳DS منتشر خواهد شد، فروشی بیش از دو میلیون نسخه را تخمین زده است. در پایان لازم به ذکر است که بازی رزیدنت اویل ۷ در تاریخ بیست‌وچهارم ژانویه سال ۲۰۱۷ میلادی (پنجم بهمن‌ماه) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: