به‌روزرسانی برنامه‌های تخصصی در مک بوک پرو

توسط تارخ ترهنده در ۷ آبان ۱۳۹۵ , ۰۳:۱۱

اگر هنوز با قابلیتها و پیشرفت نهایی مک بوک پروهای جدید اپل قانع نشده اید، لازم است بدانید که به روز رسانی های تخصصی و رزولوشن ۵K نیز در انتظار شما هستند تا بلکه شما را راضی کنند تا شیفته ی مک بوک پروهای جدید شوید. با جزییات بیشتری درباره ی قابلیت های مک بوک پرو همراه دنیای بازی باشید.

در کنفرانس، اپل از به‌روزرسانی‌های برای برنامه‌های تخصصی و حرفه‌ای متنوعی رونمایی کرد. نسخه‌ی جدید Final Cut Pro از نوار لمسی پشتیبانی می‌کند که در تصویر زیر می‌توانید نحوه‌ی کار با نوار لمسی و استفاده از این نرم‌افزار را مشاهده کنید.

زمانیکه می‌خواهید از Final Cut Pro استفاده کنید، طول کل ویدیوی مورد نظر را می‌توانید در نوار لمسی مشاهده کنید و با دقت و ظرافت تمام کار را پیش ببرید.

زمانیکه می‌خواهید از Final Cut Pro استفاده کنید، طول کل ویدیوی مورد نظر را می‌توانید در نوار لمسی مشاهده کنید و با دقت و ظرافت تمام کار را پیش ببرید.

برنامه‌های دیگری که از نوار لمسی پشتیبانی می‌کنند و استفاده‌های خاص خودش را در آنها نمایش می‌دهد عبارتند از فوتوشاپ، DJ Pro، مایکروسافت آفیس، Pixelmator، Sketch، و DaVinci Resolve.

تمامی مدل‌های مک بوک پرو، هم‌اکنون قابل خریداری سفارش هستند. مدل ارزان‌تر و بدون نوار لمسی در حال پخش در بازار است و دو مدل دیگر که دارای نوار لمسی هستند نیز در دو یا سه هفته‌ی آینده در بازار منتشر می‌شوند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: