معرفی برنامه‌ای جدید برای اپل تی‌وی و سیستم عامل IOS

توسط پوریا حسینی در ۷ آبان ۱۳۹۵ , ۰۱:۵۸

شرکت اپل برنامه‌ای را معرفی کرد که تمام محتواهای ویدئویی برنامه‌های مختلف را یک‌جا جمع کرده و با استفاده از یک جستجوی ساده در این برنامه به آنها دسترسی خواهید داشت. این برنامه قرار است که «اپل تی‌وی» نام دارد، به عنوان یک مرجع واحد برای تمامی فیلم‌ها و سریال‌های شبکه‌های نصب شده‌ی شما قرار گیرد.در ادامه با دنیای‌بازی همراه باشید.

این برنامه با توجه به شبکه‌ها و برنامه‌هایی که در «اپل تی‌وی» (Apple TV) خود نصب کرده‌اید، فیلم ها و سریال‌هایی که می‌توانید به آنها دسترسی ‌پیدا کنید را برای شما لیست می‌کند، تا به راحتی، محتوای مورد نظر خود را جستجو کنید. این برنامه برای آیفون، آیپد و اپل تی‌وی عرضه می‌شود و ‌زمان عرضه‌ی آن در ایالات متحده برای آخر سال جاری میلادی تایید شده است.

این برنامه این امکان را به شما می‌دهد تا در صفحه «تماشای آنی» (watch now)، ویدئوهایی را که تمایل دارید در آینده ببینید، لیست کنید و آنها را به ترتیب برای شما نمایش می‌دهد. همچنین فیلم‌‌هایی که‌ قبلا خریداری کرده‌اید را در بخش خاصی جمع‌آوری می‌کند تا دسترسی به آنها راحت‌تر شود و فروشگاه مجزایی با تمام محتواهای فروشگاه itunes ، شبکه HBO و شبکه‌های دیگر در نظر گرفته شده است.

همچنین این برنامه با دستیار شخصی «سیری» (Siri) کاملا سازگار خواهد بود که تنها با نام بردن محتوای مورد علاقه‌ی خود، نمایش آن آغاز می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: