به‌روز‌رسانی کارت‌های انویدیا و AMD برای بازی‌های جدید منتشر شد

توسط پارسا پژوهنده در ۳ آبان ۱۳۹۵ , ۲۱:۰۰

دو شرکت انویدیا و AMD برای کارت‌های گرافیکی خود به‌روزرسانی‌هایی برای بهبود عملکرد حداقل ۵ بازی که جدیدا عرضه شده‌ یا قرار است به زودی عرضه شوند، منتشر کرده‌اند. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

معمولاً هنگامی که بازی‌های جدیدی منتشر می‌شوند، برای کارت‌های گرافیکی رایانه‌های شخصی توسط انویدیا و AMD به‌روز‌رسانی‌هایی به منظور بهینه‌سازی بازی‌های جدید انتشار می‌یابد. اکنون که به زمان انتشار چند بازی بزرگ از جمله «تمدن ۶»، «بتلفیلد ۱» و «تایتان‌فال۲» نزدیک می‌شویم، این دو شرکت سازنده‌ی سخت افزار، به منظور بهبود عملکرد برای کارت‌های گرافیکی خود به‌روز‌رسانی‌هایی عرضه کردند.

آخرین نسخه کارت گرافیکی AMD که منتشر شد، نسخه‌ی ۱۶.۱۰.۲ است که می‌توانید از اینجا دانلود کنید. به‌روز‌رسانی جدید برای کارت‌های انویدیا نیز نسخه‌ی شماره‌ی ۳۷۵.۵۷ است که از اینجا قابل‌دانلود است. هر دو نسخه‌ی جدید کارت گرافیک علاوه بر بهبود عملکرد بازی‌های جدید، برخی مشکلات از نسخه‌های قدیمی که در این کارت‌ها وجود داشتند را نیز حل می‌کنند. اگر هر کدام از بازی‌های جدید را در رایانه‌های شخصی خود اجرا کرده و به مشکل برخوردید، اولین و بهترین راه‌حل معمولا به‌روز‌رسانی کارت‌های گرافیکی خود به آخرین نسخه است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: