جنگجوی سایه ۲

فروش «جنگجوی سایه ۲» چهار برابر نسخه پیشین بوده است

توسط سورنا رضایی در ۲ آبان ۱۳۹۵ , ۱۲:۰۰

امروز شرکت «دوالور دیجیتال» (Devolver Digital) که وظیفه نشر بازی «جنگجوی سایه ۲» را برعهده داشته است،  آمار فروش آن را منتشر کرد. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

شرکت دوالور دیجیتال اعلام کرد که میزان فروش نسخه دوم جنگجوی سایه در هفته‌ی نخست، چهار برابر نسخه اول این سری بوده که در سال ۲۰۱۳ عرضه شده بود، تا بدین صورت این بازی به بزرگ‌ترین انتشار برای ناشر و سازندگان خود تبدیل شود. همچنین آقای مایکل سزوستاک، مدیر استودیو «فلایینگ وایلد هاگ» (Flying Wild Hog)، پیرامون این اتفاق نوشت:

از بازخوردهای جنگجوی سایه ۲ بسیار خرسندیم. ما یک استودیو کوچک هستیم که تنها هفت و پنج نفر عضو دارد. با این‌حال، همه‌ی اعضا با تمام وجود برای ساخت یک تجربه بزرگ‌ و متفاوت‌ از جنگجوی سایه ۲ تلاش کردند. همین که طرفداران و منتقدان به تحسین بازی ما پرداخته‌اند، برای ما بسیار ارزشمند است.

همچنین به این مناسبت، شرکت دوالور دیجیتال اعلام کرد که محتوای Nobitsura Kage در آینده نزدیک به‌طور رایگان برای کاربران عرضه خواهد شد. البته پس از عرضه این محتوا ماموریت‌‌، اسلحه‌، آیتم، شخصیت‌های نینجا برای Co-op و حالت سختی Ultra Hard جدید نیز به بازی اضافه خواهد شد.  در پایان لازم به ذکر است که بازی جنجگوی سایه ۲ هم اکنون با قیمت ۳۹.۹۹ دلار برای رایانه‌های شخصی در دسترس است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: