امکان مکالمه‌ی صوتی برای کاربران «بتل‌نت» فراهم شد

توسط پوریا حسینی در ۱ آبان ۱۳۹۵ , ۱۵:۰۰

بالاخره شرکت «بلیزارد» امکان مکالمه‌ی صوتی را برای کاربران خود فراهم کرد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

تقریبا پارسال باخبر شدیم که شرکت بلیزارد برروی سیستم «مکالمه صوتی» (voice chat) سرویس «بتل‌نت» کارمی‌کند تا کاربران این سرویس، امکان مکالمه با یکدیگر را را داشته باشند .مرحله آزمایشی این ویژگی جدید گذرانده شده و از امروز «صدای بلیزارد» (Blizzard Voice) در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

متاسفانه این ویژگی جدید، محدودیت‌هایی نیز با خود به همراه دارد. از این محدودیت‌ها می‌توان به این مورد اشاره کرد که امکان مکالمه فقط با دوستان و دوستان‌ دوستان شما وجود داشته و در بازی‌های گروهی و چندنفره نمی‌توان با کاربران دیگر مکالمه داشت. حداقل این محدودیت برای کسانی که می‌خواهند با خیال راحت و بدون درگیری‌های کلامی با افراد دیگر (معمولا در بازی‌های چندنفره شاهد همچین تنش‌هایی هستیم) بازی کنند، مفید خواهد بود.

فعلاً این ویژگی سازگاری‌ با بازی‌‌های این شرکت نخواهد داشت و به صورت جداگانه در پس‌زمینه (Background) سیستم عامل خود قابل فعال‌سازی خواهد بود و طبق گفته‌ی شرکت بلیزارد، خوشبختانه این ویژگی تداخلی با کانال‌های صوتی بازی «اورواچ» نخواهد داشت.

برای استفاده از «صدای بلیزارد»، سرویس «بتل‌نت» خود را به‌روزرسانی و در لیست دوستان، بخش «ساخت کانال» (Creat a Channel) را انتخاب کرده و دوستان خود را به کانال صوتی خود اضافه کنید، یا اینکه فقط با راست کلیک کردن روی نام کاربری دوستانتان و انتخاب «شروع مکالمه صوتی» (Start a Voice Chat)، با آن‌ها صحبت کنید.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “امکان مکالمه‌ی صوتی برای کاربران «بتل‌نت» فراهم شد”

  1. caner 2 گفت:

    من فکر می کردم اسمش به بلیزارد Blizzard Tech تغییر کرده

    ۰ ۰