League of Legends

ساخت دوباره حالت سندباکس بازی League of Legends

توسط نیما خیل‌تاش در ۳۰ مهر ۱۳۹۵ , ۱۶:۰۰

پس از عدم موفقیت استودیو «رایِت گیم» (Riot Game) در اوایل سال به خاطر ایجاد حالتی سندباکس گونه در League of Legends  که اعتراض کاربران را به‌همراه داشت، این استودیو از تصمیمش به ساخت دوباره حالت ذکرشده با تغییرات و نام جدید خبر داد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

از مشکلات حالت قبلی می‌توان به عدم توانایی بازیکن در انجام مامویت‌های خواسته شده، بالا بودن میزان سختی تمرین‌ها برای قهرمان‌های تازه کار، نبود ماموریت فرعی و همچنین کم بودن آزادی گیم پلی در طول رونده بازی اشاره کرد. همچنین استودیو رایت گیم خبر از ساخت حالت سندباکس با «ابزار تمرین» (Practice Tool) داده و در راستای منتشر شدن این خبر، اشاره کرد که اضافه شدن این حالت مشکلی در روند بازی کاربران فعلی ایجاد نمی کند. به‌علاوه، لیست کارهایی که در ابزار تمرین اجازه انجام آن‌ها به بازیکن داده می شود را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید:

  • طلای بی‌نهایت
  • پر شدن فوری Cooldown
  • منجمد کردن Minion
  • امکان قفل کردن Level

همچنین سازندگان هدف از ساخت ابزار تمرین اشاره به اهمیت نکته‌های کاربردی برای تمام بازیکن‌ها با هرسطح و میزان آشنایی، و نه فقط در جوانب مثبت بازی بلکه در رقابت کردن دانستند. آنها در حساب رسمی خود نوشتند:

ما به دنبال ساخت بهترین ابزار‌ها برای تمامی بازیکن‌ها با هر سطحی در ابزار تمرین هستیم . هر بازیکنی که قصد ارتقا سطح از برنز به چلنجر دارد باید تمرین‌های mechanics و تسلط حرکت در نقشه را بگذراند ، اما قصد ما از ساخت تمرین‌های چندنفره آشنا کردن بازیکن با کار تیمی و آماده شدن برای رقابت‌های خاص است

ابزار تمرین هنوز هم بسیار جای کار دارد و ممکن ویژگی‌های جدیدی در طول توسعه به آن اضافه شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: