سامسونگ ویدیوی ماد گلکسی نوت ۷ به‌ عنوان بمب را از یوتیوب حذف کرد

توسط پارسا پژوهنده در ۲۹ مهر ۱۳۹۵ , ۱۹:۰۰

سامسونگ ویدیویی در یوتیوب که ماد استفاده از نوت ۷ به‌عنوان بمب در بازی GTA V را نشان می‌داد، حذف کرد. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

همان‌طور که احتمالاً می‌دانید پس از افتضاح گوشی گلکسی نوت ۷ که باعث شده بود تا بسیاری از گوشی‌های این شرکت مشتعل یا منفجر شوند، برای نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی GTA V یک ماد ساخته شد که گوشی‌های گلکسی نوت ۷ را جایگزین یکی از بمب‌های دستی در بازی می‌کرد. فایل گیف این ماد را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید:

gta_5_mod_samsung_galaxy_7_note_explodes

اکنون به‌نظر می‌رسد یکی از معروف‌ترین ویدیو‌های یوتیوب که این ماد را نشان می‌داد، به دستور سامسونگ از یوتیوب پاک شده است. به گزارش VG247 و به نقل از The Verge، این یک سؤ‌استفاده از قانون DMCA است، زیرا این ویدیو هیچ یک از قوانین کپی‌رایتی را نقض نکرده‌است. با این‌وجود، به نظر می‌رسد گردانندگان یوتیوب حاضر نیستند روی حذف این ویدیو تجدید‌نظر کنند.

همچنین به نظر می‌رسد این شرکت به‌جای گذاشتن وقت بیشتر برای عدم رخ دادن دوباره‌ی این فاجعه، به‌دنبال خاموش کردن صدای افرادی است که یاد‌آور این افتضاح سامسونگ می‌شوند. نظر شما در این باره چیست؟ آیا این کار سامسونگ به فراموشی این فاجعه کمک خواهد کرد یا باعث خبر‌ساز شدن بیشتر این اتفاق می‌شود؟

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “سامسونگ ویدیوی ماد گلکسی نوت ۷ به‌ عنوان بمب را از یوتیوب حذف کرد”