red dead redemption 2

تحلیل‌گران پیش‌بینی می‌کنند «رستگاری سرخ‌پوست مرده ۲ » حداقل ۱۵ میلیون نسخه خواهد فروخت

توسط مسعود محمودپور در ۲۸ مهر ۱۳۹۵ , ۲۳:۳۰

با معرفی رسمی «رستگاری سرخ‌پوست مرده ۲» (Red Dead Redemption 2)، بالاخره انتظار طولانی بازی‌کنان به پایان رسید و نسخه‌ی دوم بازی بعد از پنج سال به بازار خواهد آمد. این بازی که سال آینده عرضه می‌شود، مطمئناً به موفقیت‌های بسیاری دست خواهد یافت و تحلیل‌گران هم پیش‌بینی‌هایی راجع به فروش فوق‌العاده‌ی این بازی انجام داده‌اند. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

شرکت تحقیقاتی Cowen & Company پیش‌بینی کرده حداقل ۱۵ میلیون نسخه از این بازی به فروش خواهد رفت. آن‌ها اظهار داشتند که این میزان فروش زیاد ناشی از موفقیت و شهرت زیاد نسخه‌ی خواهد که البته ممکن است حتی شاهد فروش بیش‌تر این نسخه باشیم.

آمار فروش نسخه‌ی اول رستگاری سرخ‌پوست مرده تا سال ۲۰۱۲ فاش نشده بود و پس از آن گفته‌شد که این بازی بیش از ۱۳ میلیون نسخه فروخته است. از آنجایی که سری اول این بازی سال ۲۰۱۰ منتشر شده بود، طبیعتاً سری دوم فروش بسیار بیشتری خواهد داشت.

رستگاری سرخ‌پوست مرده ۲ قرار است پاییز ۲۰۱۷ برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان عرضه شود و شاهد عرضه‌ی آن برای رایانه‌های شخصی نخواهیم بود. هرچند بعد از اعلام خبر منتشر نشدن این بازی برای رایانه‌های شخصی، کاربران دادخواستی برای عرضه‌ی این بازی برای آن ارائه کردند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید