در «تمدن ۶» چند رهبر متفاوت می‌توانند یک تمدن را رهبری کنند

توسط پارسا پژوهنده در ۲۶ مهر ۱۳۹۵ , ۱۶:۰۰

استودیو فراکسیس که وظیفه توسعه بازی «تمدن ۶» را برعهده دارد، به‌طور رسمی اعلام کرد که در این بازی چند رهبر متفاوت می‌توانند یک تمدن را مدیریت کنند. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

این قابلیت جدید اجازه می‌دهد تا برای مثال کسانی که قصد کنترل تمدن یونان را دارند، بتوانند بین «پریکلس» و «گورگو» یک مورد را انتخاب کنند. طبق انتخاب شما، هر رهبر هم ویژگی‌های منحصر‌به‌فرد خود برای رهبری تمدن خود را خواهد داشت. پریکلس بیشتر برای کسانی که به فرهنگ اهمیت بیشتری می‌دهند مناسب‌تر است، در‌حالی‌که گورگو بیشتر مناسب کسانی است که به جنگ و نابودی تمدن‌های دیگر می‌پردازند. همچنین بر‌ اساس انتخاب شما‌ پایتخت تمدن تحت‌کنترل نیز تغییر می‌کند. اگر گورگو را انتخاب کنید، پایتخت تمدن شما اسپارتا خواهد بود، در‌حالی‌که پایتخت تحت کنترل پریکلس شهر آتن است.

بازی «تمدن ۶» در تاریخ بیست‌ویکم اکتبر (سی‌ام مهرماه)‌ برای سیستم‌های عامل ویندوز، لینوکس و OS X عرضه می‌شود. شما علاقه‌مند به مشاهده چه افرادی به‌عنوان رهبران تمدن ایران هستید، نظر خود را با در میان بگذارید.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “در «تمدن ۶» چند رهبر متفاوت می‌توانند یک تمدن را رهبری کنند”

  1. مسلما کوروش. و حالا دارییهوش،خشای آرشا،مهرداد دوم یا حتی عباس اول! ولی احتمالا از هخامنشیان نباشه حاکماش.اگه کلا پارس باشه!

    ۰ ۰