سرورهای نسخه آزمایشی بازی Dragon Ball Xenoverse ۲ با مشکل مواجه شده‌اند

توسط بهزاد ناصرفلاح در ۲۵ مهر ۱۳۹۵ , ۲۱:۳۰

اگر شما هم از آن دسته بازیکنانی هستید که برای دسترسی به سرورهای بازی Dragon Ball Xenoverse ۲ با مشکل مواجه‌اید، باید به شما بگوییم که تنها نیستید و تنها کاری که باید انجام دهید همراه شدن با ادامه خبر و دنیای بازی است.

صفحه رسمی این سری بازی در فیسبوک به‌روز رسانی را در مورد وضعیت این بازی منتشر کرد و در آن گفت:

در حال حاضر در حال بررسی این مشکل بر روی پلی‌استیشن ۴ هستیم که باعث ناراحتی و آزار بسیاری از کاربرانمان شده است. هنوز مشخص نیست که این اشکال از جانب سرور‌ها باشد و از همین رو نمی‌توان تاریخی را برای انجام وقفه در کار آن‌ها و اصلاح مشکل تعیین نمود.

با این حال اگر این مشکل قابل حل نباشد به اجبار باید عرضه Raid Quest را به تعویق بیاندازیم یا به طول کلی آن را کنسل نماییم. به زودی با اطلاعات جدیدی با شما همراه خواهیم بود. سرور‌های The Conton City توسط سونی و سرورهای بخش نبرد آنلاین توسط «باندای نامکو» مدیریت می‌شوند که در حال حاضر به خوبی در حال کارهستند.

نسخه آزمایشی همگانی این بازی فردا به پایان می‌رسد و باید دید که سازنده به واسطه وجود این مشکل، این زمان را تمدید می‌کند یا خیر. نسخه کامل بازی هم ۴ آبان منتشر می‌شود و امیدوار هستیم که این نسخه بدون مشکل در دسترس بازیکنان قرار گیرد. نسخه اول این بازی هم در هنگام عرضه با مشکلاتی روبه‌رو بود و از همین رو کاربران امیدوارند تا این مشکل در نسخه دوم بهبود یابد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: