«بن افلک»: فیلم مستقل بتمن دارای عنوان است

توسط سهیل نصیری در ۲۴ مهر ۱۳۹۵ , ۱۱:۳۰

معلوم نیست به‌دلیل سادگی نام یا این‌که «شوالیه‌ی تاریکی» (The Dark Knight) قبلاً استفاده شده بود، «بن افلک» (Ben Affleck) اعلام کرد که فیلم مستقل بتمن، The Batman نام خواهد داشت. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

کارگردان، نویسنده و بازیگر شخص بتمن در فیلم مستقلِ این ابرقهرمان، یعنی بن‌افلک، در مصاحبه‌ای اعلام کرد که این فیلم دارای یک عنوان است که البته ممکن است موقتی باشد. او هم‌چنین گفت که درباره‌ی فیلم‌نامه هیجان‌زده است و در حال حاضر در حال کار بر روی فیلم‌نامه‌ی این فیلم هستند. ماه قبل بود که بن‌افلک اعلام کرد شخصیت «دث‌استروک» به عنوان نقش منفی در فیلم حضور خواهد داشت و «جو منگانیِلو» (Joe Manganiello) در فیلم بتمن ایفای نقش خواهد کرد. این درحالی است که بن‌افلک در کنار این در فیلم «لیگ عدالت» (Justice League) نیز حضور دارد.

امسال فیلم‌های «بتمن علیه سوپرمن» (Batman Vs. Superman) و «جوخه‌ی انتحار» (Suicide Squad) اکران شدند و آن‌طور که باید نظر منتقدان و طرفداران را جلب نکرد. نقد و بررسی فیلم بتمن علیه سوپرمن را می‌توانید در این لینک از دنیای بازی بخوانید. در پایان لازم به ذکر است که فیلم لیگ عدالت برای تاریخ ۲۵ آبان ماه سال ۱۳۹۶ و فیلم بتمن نیز برای سال ۲۰۲۰ برنامه‌ریزی شده است، اما هفته‌ی پیش بود که خبری مبنی بر اکران احتمالی فیلم بتمن در سال ۲۰۱۸ منتشر شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: