دنیای وارکرفت

کارگردان «دنیای وارکرفت» مشغول کار بر روی یک پروژه‌ی جدید است

توسط کاوه جمشیدی در ۲۳ مهر ۱۳۹۵ , ۱۹:۳۰

«تام چیلتون» (Tom Chilton)، کارگردان عنوان «دنیای وارکرفت» (World of Warcraft) اعلام کرده است که مشغول کار بر روی یک پروژه‌ی جدید است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

«بلیزارد» (Blizzard) اخیراً محتوای الحاقی «لژیون» (Legion) را برای این بازی منتشر کرده است؛ محتوای الحاقی‌ای که به اذعان بسیاری از طرفداران، بهترین محتوای الحاقی دنیای وارکرفت بوده است. برای بسیاری از طرفداران، دنیای وارکرفت یک ماجراجویی حماسی طولانی است که بیش از یک دهه به طول انجامیده است؛ اما برای تام چیلتون، دیگر این طور نیست و او می‌رود تا ماجراجویی‌های جدیدی را تجربه کند.

چیلتون اخیراً در یک پست در وب‌سایت Battle.net در مورد دوران کاری‌اش روی پروژه‌ی دنیای وارکرفت و نیز نحوه‌ی تولید لژیون صحبت کرده است. وی هم‌چنین اعلام کرده است که این پروژه را ترک می‌کند تا روی یک پروژه‌ی نامعلوم کار کند. Ion Hazzikostas، دستیار کارگردان دنیای وارکرفت، از این پس به عنوان کارگردان جایگزین چیلتون خواهد شد. در ادامه، بخشی از یادداشت تام چیلتون آورده شده است:

«برای من، لژیون چیزی بیش از یک محتوای الحاقی معمولی است. این محتوای الحاقی، نقطه‌ی اوج بیش از یک دهه همکاری با یکی از بهترین تیم‌های توسعه‌ی جهان است که افتخار حضور در آن را داشتم. من اکنون با احساس هیجان، اندوه و سپاس‌گزاری، تیم توسعه‌ی دنیای وارکرفت را بدرود می‌گویم تا مشغول ماجراجویی جدیدی در بلیزارد شوم.»

 

دیدگاه
۲ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

2 Replies to “کارگردان «دنیای وارکرفت» مشغول کار بر روی یک پروژه‌ی جدید است”

  1. Mahatsamin گفت:

    اول که تیتر رو دیدم، فکر کردم کارگردان فیلم وارکرافت داره یه فیلم جدید میسازه.

    ۰ ۰
    1. اون هم در حال ساخت یه فیلم جدیده. اسمش Mute فک کنم.

      ۰ ۰