تماشا کنید: تریلر جدید فیلم Star Wars: Rogue One

توسط نیما امامی در ۲۲ مهر ۱۳۹۵ , ۲۲:۳۴

ساعاتی پیش جدیدترین تریلر از فیلم Rogue One، با محوریت دنیای «جنگ ستارگان»، منتشر شد؛ این فیلم ماه آذر اکران خواهد شد و تریلری که از آن منتشر شده صحنه‌های هیجان‌انگیز و درام زیادی را به تصویر می‌کشد. در ادامه همراه دنیای بازی باشید تا این تریلر را با هم تماشا کنیم.

داستان Rogue One به قبل از اتفاقات داستان اصلی جنگ ستارگان برمی‌گردد، فیلم در مورد گروهی مزدور است که قصد دارند سفینه «ستاره مرگ» (Death Star) را تصاحب کنند. کارگردان فیلم، آقای «گرث ادواردز» (Gareth Edwards)، فیلم «گودزیلا» را در کارنامه‌اش دارد و بازیگرانی چون «فلسیتی جونز» (Felicity Jones)، «دیگو لونا» (Diego Luna)، «ریز احمد» (Riz Ahmed) و «دانی یِن» (Donnie Yen) در فیلم هنرنمایی می‌کنند.

این تابستان به خاطر این‌که فیلم حسی متفاوت با جنگ‌های ستارگان اصلی داشت آقای «تونی گیل‌رُی» (Tony Gilroy) به کمک ادواردز آمد تا صحنه‌های آن را دوباره فیلم‌برداری و تلاش کنند تا حس شوخ‌طبعی و ماجراجویی جذاب سری را به این ساخته‌ی جدید تزریق نمایند؛ بازیگران فیلم هم این اتفاق را برای موردی به بزرگی Rogue One طبیعی می‌دانند و با این کار کنار آمدند.

با بیان این موضوع که فیلم Rogue One در تاریخ ۲۶ آذر سال جاری اکران خواهد شد شما را به تماشای تریلر جذاب آن دعوت می‌کنیم:

[aparat]https://www.aparat.com/video/video/embed/videohash/nmFZX/vt/frame[/aparat]

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “تماشا کنید: تریلر جدید فیلم Star Wars: Rogue One”

  1. alireza freeman گفت:

    با دانی ین خیلی حال میکنم.

    ۰ ۰