عکس‌های جدید از فیلم فرقه‌ی اساسین، اسپانیا را در قرن پانزدهم نشان می‌دهد

توسط سهیل نصیری در ۱۵ مهر ۱۳۹۵ , ۱۱:۰۰

تصاویر جدیدی از فیلم در حال ساخت «فرقه‌ی اساسین» (Assassin’s Creed) منتشر شده است که اسپانیای قرن پانزدهم میلادی و زمان حال را نشان می‌دهد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

این تصاویر توسط وب‌سایت‌های «گیمز رادر» (Gamesradar)، «کمیک‌بوک مووی» (Comic-Book Movie) منتشر شده است که می‌توانید گالری کامل تصاویر این فیلم را مشاهده کنید. در پایین نیز بخشی از این تصاویر قرار گرفته است:

3135137-1برای دیدن تصاویر با کیفیت اصلی بر روی آن‌ها کلیک کنید

این تصاویر هم زمان حال و هم زمان تاریخی و گذشته‌ را نشان می‌دهد. در یکی از تصویرها می‌توان مدیرعامل شرکت «آبسترگو» (Abstergo) را دید که با «کالوم لینچ» (Callum Lynch)، شخصیت زمان حال «مایکل فسبندر» (Michael Fassbender)، صحبت می‌کند. در عکس دیگری نیز می‌توان شخصیت قرن پانزدهمی این فیلم را دید که «آگیولار» (Aguilar) نام دارد.

درخبرهای دیگری از این فیلم می‌توان به رضایت کارگردان از ایفای‌نقش شخصیت زن این فیلم یعنی Ariane Labed در نقش «ماریا» (Maria) اشاره کرد. با توجه به اخباری که منتشر شده است باید منتظر ساخت فیلم فرقه‌ی اساسین ۲ نیز باشیم، زیرا با استفاده از قابلیت دستگاه «انیموس» (Animus) در بازگردانی زمان در ذهن شخص، ایده‌های زیادی می‌توان برای سناریوی فیلم بعدی این عنوان داشت. شرکت‌های فیلم‌سازی «فاکس» و «نیو رجنسی» (New Regency) نیز از تبدیل کردن این فیلم به یک سری ابراز علاقه کردند. در پایان لازم به ذکر است که فیلم فرقه‌ی اساسین در تاریخ یکم دی ماه اکران خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: