نسخه‌ی جدید ‌Beyond Good & Evil در دست ساخت است

توسط سینا جعفری در ۱۴ مهر ۱۳۹۵ , ۲۰:۳۲

خالق سری فراتر از خوبی و بدی یعنی آقای مایکل آنسل، در چند روز گذشته با منتشر کردن تصاویر مختلف، تایید کرد که نسخه‌ی جدید این بازی در مراحل پیش تولید قرار دارد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

آنسل از طریق منتشر کردن تصاویر مفهومی مختلف بازی را تا حدودی معرفی کرد، اما عکس آخر بخشی داشت که ساخت بازی را تایید کرد. آخرین عکس منتشر شده از سوی آنسل این نوشته‌ را در کنار خود دارد:« گونه‌های در حال انقراض… حالا نجات یافته‌اند… بازی در مرحله‌ی پیش تولید است… منتظر باشید.» شما می‌توانید پست مربوطه و دیگر پست‌های منتشر شده توسط آنسل را از طریق این لینک مشاهده کنید.

با وجود این‌که این رونمایی خبری خوشحال کننده است، اما بعضی از افراد به نظر کمی ناامید شده‌اند. بسیاری انتظار داشتند که بازی در مرحله‌ای جلوتر از پیش تولید قرار داشته باشد و حتی شاید تاریخ عرضه‌ در آینده‌ی نزدیک اعلام شود، اما تایید رسمی آنسل در مورد مرحله‌ی ساخت بازی تمامی محاسبات را بر هم زد. این برداشت از تاریخ عرضه به این دلیل ایجاد شده که آنسل اولین تصاویر دنباله‌ی فراتر از خوبی و بدی را در اوایل سال ۲۰۰۸ منتشر کرده بود.

نسخه‌ی اصلی فراتر از خوبی و بدی در سال ۲۰۰۳ برای رایانه‌های شخصی، اکس‌باکس، گیم‌کیوب و پلی‌استیشن ۲ منتشر شد. هنوز نمی‌دانیم که داستان نسخه‌ی جدید از کجا آغاز می‌شود، اما بعضی از تصاویر منتشر شده نشان می‌دهد که ظاهرا بازی جدید مقدمه‌ای بر بازی قبلی است.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “نسخه‌ی جدید ‌Beyond Good & Evil در دست ساخت است”