کپکام می‌خواهد تا با «رزیدنت اویل ۷» کنترل بازار واقعیت‌مجازی را در دست بگیرد

توسط سهیل نصیری در ۱۴ مهر ۱۳۹۵ , ۱۱:۰۰

در حالی‌که بازی «رزیدنت اویل ۷» (Resident Evil 7) برای دارندگان کنسول و رایانه‌های شخصی یکی از بازی‌های مورد انتظار است، این بازی قرار است تا برای واقعیت‌مجازی نیز منتشر شود و طبق گزارشات تجربه‌ی رزیدنت اویل ۷ در واقعیت‌مجازی بسیار بهتر و راضی‌کننده‌تر بوده است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

واقعیت‌مجازی در بین اکثر گیمرها هنوز جانیفتاده است و تکنولوژی این صنعت نیز هنوز خام است. منتشرشدن نسخه‌ی واقعیت‌مجازی رزیدنت اویل ۷ خبر بسیار خوبی برای این صنعت است و نوید پیشرفت را می‌دهد. «کپکام» (Capcom) بر این عقیده است که این بازی راه را برای بازی‌های دیگر واقعیت‌مجازی این شرکت باز خواهد کرد. «جون تیکوچی» (Jun Takeuchi) مدیر بخش مصرف‌کنندگان کپکام گفت:

من احساسی بسیار قوی به این عنوان دارم و شخصاً درگیر ساخت این عنوان از اولین بازی بوده‌ام؛ به‌همین دلیل بسیار به این بازی جدید علاقه‌مندم، چرا که امسال اولین سال واقعیت‌مجازی است و ما قصد داریم تا در ابتدای کار کنترل این بازار را در دست بگیریم. بنابراین اگر ما در اجرای این امر شکست بخوریم، دیگر قادر نخواهیم بود تا از این دست بازی‌های خلاقانه که طرفداران انتظار دارند، ایجاد کنیم. هرچندکه ما مجبوریم که هم در واقعیت‌مجازی و هم در کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی تعادل را برقرار کنیم و اگر نتوانیم بازیکنان را راضی نگه داریم، بدون شک شکست خواهیم خورد.

دیدن این‌که یک بازی بزرگ قرار است برای واقعیت‌مجازی توجه همه را جلب کرده است و رقابت را در بین شرکت‌های دیگر نیز برانگیخته است. باید ببینیم که با این هایپ‌ها و تبلیغات بازی چگونه از آب در خواهد آمد. رزیدنت اویل ۷ قرار است در تاریخ پنجم بهمن ماه امسال برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن واقعیت‌مجازی و اکس‌باکس وان منتشر خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: