مدت زمان گیم‌پلی Batman: Arkham VR اعلام شد

توسط سورنا رضایی در ۱۳ مهر ۱۳۹۵ , ۱۳:۰۰

بازی Batman: Arkham VR به‌زودی برای واقعیت مجازی پلی‌استیشن عرضه می‌شود. در چنین شرایطی، مدت زمان گیم‌پلی آن نیز توسط استودیو راک استدی که توسعه آن را برعهده دارد، اعلام شد. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

وب‌سایت Press Start که این شانس را داشته تا با آقای دکس گین، یکی از مسئولان بازاریابی استودیو راک استدی، مصاحبه‌ای انجام دهد، یکی از سوالات خود را به مدت زمان گیم‌پلی بازی Batman: Arkham VR اختصاص داد. با توجه به پاسخ آقای دگین که در ادامه می‌توانید مشاهده کنید، به‌نظر می‌رسد با یک تجربه کوتاه مواجه خواهیم بود:

روایت اصلی ۶۰ دقیقه به‌طول می‌انجامد. البته محتویات اضافه‌ای نیز وجود دارد که ۹۰ دقیقه دیگر را به این مدت زمان اضافه خواهد کرد. به‌همین خاطر نیز کاربر باید چندین بار به تجربه بازی بپردازد تا بتواند تمام چیزهایی که در بازی قرار داده‌ایم را مشاهده کند.

با این تفاسیر، مدت زمان این بازی تنها در حدود دو ساعت و نیم خواهد بود که تجربه کوتاهی محسوب می‌شود، البته این مورد را نیز نباید فراموش کرد که این بازی تنها ۱۹.۹۹ دلار قیمت دارد.

در پایان لازم به ذکر است که بازی Batman: Arkham VR در تاریخ سیزدهم اکتبر (بیست‌ودوم مهرماه) به‌همراه واقعیت مجازی پلی‌استیشن عرضه خواهد شد.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “مدت زمان گیم‌پلی Batman: Arkham VR اعلام شد”

  1. scratcher گفت:

    خسته نباشن. ۲۰ دلار واسه ۹۰ دیقه؟

    ۰ ۰