چرا تکن ۷ از بازی بین پلتفرمی پشتیبانی نمی‌کند؟

توسط سینا جعفری در ۱۰ مهر ۱۳۹۵ , ۲۳:۱۰

بندای نمکو توضیحاتی در مورد پشتیبانی نکردن تکن ۷ از قابلیت بازی بین پلتفرمی ارائه کرد. ظاهرا نمکو در این موضوع بی‌تقصیر است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

تهیه‌کننده‌ی عنوان تکن ۷ یعنی آقای کاتسوهیرو هارادا توضیح قانع‌کننده‌ای در توییتر داده است. با توجه به محتوای توییت، می‌توان گفت این مشکل و راه حل آن از کنترل سازندگان خارج است. در توییت هارادا آمده است: «مبارز خیابانی ۵ فقط برای پلی‌استیشن ۴ است. غریضه‌ی کشنده فقط برای اکس‌باکس وان است. اما تکن ۷= هردو [پلتفرم]. وضعیت متفاوت است. رایانه‌ی شخصی می‌تواند به هردو پلتفرم دسترسی داشته باشد= این مشکل از سمت پلتفرم‌هاست نه ما.»

این خبر ممکن است برای طرفداران ناامید کننده باشد، چون به‌هرحال آن‌ها می‌خواستند با بیشترین بازیکن ممکن ارتباط داشته و بازی کنند. بازی بین پلتفرمی قابلیت خوبی است، چون تعداد نفرات برای بازی آنلاین را افزایش می‌دهد و از سقف بازیکن‌های یک پلتفرم به‌خصوص عبور می‌کند. هنوز مشخص نیست که آیا این وضعیت از حالا تا زمان عرضه‌ی تکن ۷ تغییر خواهد کرد یا خیر. در حال حاضر باید صبر کرد و دید که آیا قوانین تغییر خواهند کرد، چون بازی بین پلتفرمی از قابلیت‌هایی است که بازیکنان زیادی خواستار تحقق آن هستند.

هنوز تاریخ دقیقی برای عرضه‌ی تکن ۷ در دسترس نیست. در گذشته فقط به عرضه زودهنگام بازی در سال ۲۰۱۷ برای سه پلتفرم اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی اشاره شده بود. هنوز اشاره‌ای به عرضه‌ی بازی برای نینتندو ان‌اکس نشده است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: