میاموتو به برگشت مردم به نینتندو از طریق Super Mario Run امیدوار است

توسط سینا جعفری در ۶ مهر ۱۳۹۵ , ۰۰:۱۵

در اوایل این ماه شاهد رونمایی غافل‌گیر کننده‌ای از سوی آقای شیگرو میاموتو در کنفرانس اپل بودیم. میاموتو اعلام کرد که اواخر امسال ماریو به وسیله‌ی بازی سوپرماریو ران به پلتفرم‌های همراه خواهد آمد. به نظر می‌رسد که به جز هدف واضح نینتندو که اجرای خوب بازی بر روی پلتفرم‌های همراه است، آن‌ها هدف دیگری را نیز دنبال می‌کنند. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

آقای شیگرو میاموتو اخیرا مصاحبه‌ای انجام داده که در آن از سوپرماریو ران و بازی با موبایل صحبت کرده است. او همچنین گفته است که نینتندو امیدوار است که سوپرماریو ران بازیکن‌ها را به پلتفرم‌های نینتندو بازگرداند. در زیر گزیده‌ای از صحبت‌های او را می‌بینیم:

«در سال‌های طولانی، تلاش ما برای سخت‌افزار به گونه‌ای بود که بتوانیم نفرات جدیدی را به بازی کردن بیاوریم. حالا، مردم همان تجربه‌ها را بر روی گوشی‌‌های هوشمندشان دارند. پس این نشان می‌دهد که ما این ماموریت [آوردن افراد بیشتر به سمت بازی] را کامل کرده‌ایم. ما از این فرصت استفاده می‌کنیم تا شخصیت‌های بازی‌های خودمان را به این گروه نشان دهیم و به آنها اجازه دهیم تا لذت بازی‌های ما را تجربه کنند و احتمالا آن‌ها را به سمت دستگاه‌های خود برگردانیم.»

این مطمئنا حرکت هوشمندانه‌ای از سوی نینتندو است، مخصوصا زمانی که به عرضه‌ی پوکمون گو و تاثیر خوب آن در فروش نسخه‌های دستگاه‌های نینتندو نگاه می‌کنیم. البته احتمالا سوپرماریو ران تاثیری به بزرگی پوکمون گو نخواهد گذاشت، اما به‌هرحال واکنش مخاطبان بازی‌های ساده‌ی موبایلی به ماریو می‌تواند جالب باشد.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “میاموتو به برگشت مردم به نینتندو از طریق Super Mario Run امیدوار است”

  1. Violet Mouse گفت:

    میاموتوی عزیز ارتش نینتندو فن ها در خفا منتظر NX هستند تا به پا خیزند !

    ۰ ۰