Forza Horizon ماه بعد از دسترس خارج خواهد شد

توسط سینا جعفری در ۴ مهر ۱۳۹۵ , ۲۳:۴۱

فورتزا هورایزن ۳ در روز سه شنبه برای اکس باکس وان و ویندوز ۱۰ عرضه خواهد شد. هرچند، این تنها عرضه‌ی فورتزایی این اواخر نیست، چرا که در ماه گذشته اولین عنوان فورتزا هورایزن از طریق قابلیت بک‌وارد برای اکس‌باکس وان موجود شد. ولی ظاهرا تا مدتی دیگر دسترسی دیجیتالی به این بازی قطع خواهد شد. با دنیای بازی همراه باشید.

فورتزا هورایزن در سال ۲۰۱۲ برای اکس‌باکس ۳۶۰ عرضه شد. طرفداران از شنیدن اضافه شدن این بازی به بک‌وارد بسیار خوشحال شدند. مساله‌ای که این اتفاق را خاص‌تر و بهتر کرد، قرار گرفتن این بازی در لیست بازی‌های رایگان ماه سپتامبر از طریق اشتراک گلد بود که طبیعتا با اکس‌باکس وان هم به خوبی کار می‌کرد.

در حال حاضر هرکس که به اشتراک گلد دسترسی دارد باید این عنوان را برای استفاده‌های آینده به کتابخانه‌ی خود اضافه کند، چون این بازی به زودی از دسترس دیجیتالی خارج می‌شود. با توجه به اعلام رسمی سایت فورتزا، نسخه‌ی هورایزن در تاریخ ۲۹ مهر از دسترس خارج خواهد شد.

بعد از این تاریخ، فورتزا هورایزن و محتواهای دانلودی آن قابل خرید به صورت دیجیتالی نیست. این اولین بار نیست که عنوانی با نزدیک شدن به زمان خروج از دسترسی، با قابلیت بک‌وارد هماهنگ می‌شود. بازی قلعه‌ی توهم‌ها نیز چنین شرایطی داشت. البته خبر خوب این است که شما هنوز می‌توانید این بازی را به صورت فیزیکی تهیه کنید و در آرشیو خود داشته باشید.

دلیل خروج از دسترسی بیان نشده است، اما احتمالا مسائلی مثل کپی‌رایت و لیسانس ماشین‌ها یا ‌آهنگ‌ها باعث ایجاد شکل گیری این تصمیم شده است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: