کار ساخت Rise of the Tomb Raider برای پلی‌استیشن ۴ به اتمام رسید

توسط سینا جعفری در ۴ مهر ۱۳۹۵ , ۲۳:۰۶

در حالی که بازی خیزش مهاجم مقبره در چند روز آینده عرضه خواهد شد، سازندگان اعلام کردند که بازی هم‌اکنون آماده شده است. این نشان می‌دهد که این بازی تاخیری نخواهد داشت و به موقع به فروشگاه‌ها فرستاده خواهد شد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

شرکت اسکوئرانیکس در یک کنفرانس خبری اعلام کرد: « اسکوئرانیکس، کریستال داینمیکس و نیکسس امروز اعلام کردند که کار ساخت بازی خیزش مهاجم مقبره: جشن ۲۰ سالگی به پایان رسیده و در تاریخ ۱۱ اکتبر به صورت جهانی عرضه خواهد شد. در خیزش مهاجم مقبره، لارا به چیزی فراتر از یک بازمانده تبدیل خواهد شد و عازم اولین سفر اکتشافی خود برای رسیدن به راز جاودانگی خواهد شد. او دنیایی وسیع و خطرناک را خواهد گشت، درگیری های پارتیزانی خواهد داشت و مقبره‌های کشنده‌ای را کشف خواهد کرد.»

نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ محتواهای دانلودی زیادی به اضافه پشتیبانی از هدست واقعیت مجازی VR را در خود جای خواهد داد. نیاز به توضیح اضافه نیست که این نسخه تمامی محتواهای دانلودی نسخه‌های اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی را نیز در بسته‌ی ارزشمند خود دارد. همه‌ی محتواهای جدید این عنوان برای خریداران سیزن پس این بازی در دسترس خواهد بود. اگر شما قبلا بازی را انجام داده‌اید، شاید محتواهای اضافه شما را به انجام دوباره‌ی بازی تشویق کند. اگر در این دسته قرار می‌گیرید، پس روز ۲۰ مهر را در تقویم‌های خود علامت بزنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: