فیل اسپنسر عرضه‌ی Stake 3 را از طریق قابلیت Backward تایید کرد

توسط سینا جعفری در ۳ مهر ۱۳۹۵ , ۲۲:۲۰

ظاهرا طرفداران کنسول مایکروسافت بازهم با بازی دیگری غافل‌گیر خواهند شد. با دنیای بازی همراه باشید.

اضافه شدن قابلیت بازگشت به عقب از ۳۶۰ برروی اکس‌باکس وان از بهترین اقدامات مایکروسافت بوده است و هفته به هفته نیز بهتر می‌شود. در بعضی مواقع عناوین اضافه شده به لیست خیلی درخشان نیستند، اما اعضای مایکروسافت همواره در تلاش برای آوردن عناوین جدید هستند. اخیرا نیز به نظر می‌رسد که آقای فیل اسپنسر بازی جدیدی را تایید کرده است.

یکی از عناوینی که دارندگان اکس‌باکس وان دائما در حال درخواست اضافه شدن آن به لیست هستند بازی اسکیت ۳ است. شرکت الکترونیک آرتز از امکان اجرای این بازی بر روی سخت‌افزار جدید اظهار بی‌اطلاعی کرده بود، اما حالا با اخبار جدید به‌نظر می‌رسد که بالاخره زمانی این اتفاق خواهد افتاد.

از آقای اسپنسر در توییتر به طور مستقیم سوال شد که آیا بازی اسکیت ۳ به لیست بازی‌های هماهنگ با قابلیت بک‌وارد اکس‌باکس وان اضافه می‌شود یا خیر که اسپنسر این‌گونه پاسخ داد: «ما می‌دانیم که این یک بازی کلیدی [برای شماست] و ما روی آن کار می‌کنیم. من در عرضه‌ی آن برای دارندگان اکس‌باکس وان اطمینان دارم، اما در حال حاضر نمی‌توانم تاریخ دقیقی بدهم. متاسفم.»

تایید عرضه‌ی این بازی خبر فوق‌العاده‌ای است. در حال حاضر، تنها کاری که می‌توانیم انجام دهیم منتظر ماندن برای یک تاریخ عرضه است. اسپنسر در گذشته نیز برای بازی‌های بسیاری مثل اژدهای آبی پاسخ مشابهی داده بود و در نهایت نیز آن بازی‌ها عرضه شدند.

اسکیت ۳ در تاریخ ۱۱ اردیبهشت سال ۸۹ برای پلی‌استیشن ۳ و اکس‌باکس ۳۶۰ عرضه شد. بازی توانست نمرات خوبی از منتقدان بگیرد و در بین بازیکنان نیز محبوب شود. میانگین نمره‌ی بازی در سایت متاکریتیک ۸۰ برای هردو نسخه و در سایت گیم‌رنکینگز ۸۱.۴۲٪ برای اکس‌باکس ۳۶۰ و ۷۹.۸۸٪ برای پلی‌استیشن ۳ است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: