دنباله‌ی معنوی کسلوانیا تاخیر خورد

توسط سینا جعفری در ۲۲ شهریور ۱۳۹۵ , ۱۸:۳۹

بازی Bloodstained با تاخیری که جدیدا خورد، بسیار دور از دسترس به نظر می‌رسد. با دنیای بازی همراه باشید.

بازی Bloodstained که دنباله‌ی معنوی سری کسلوانیا محسوب می‌شود و بیشترین شباهت را به نسخه‌ی سمفونی شب دارد، یکی از قوی‌ترین و حمایت شده‌ترین بازی‌های کیک استارتر است. این بازی قرار بود زمانی در سال ۲۰۱۷ منتشر شود. البته با توجه به اطلاعات جدیدی که سازندگان منتشر کرده‌اند، این بازی به جای عرضه در سال ۲۰۱۷ به نیمه‌ی اول سال ۲۰۱۸ منتقل شده است. البته این تاریخ هم مانند تاریخ قبلی، فقط در حد حدس و گمان است.

آقای کوجی ایگاراشی، کارگردان بازی اعلام کرد که این تصمیم به این دلیل گرفته شد تا بتوانیم نیروهای بشتری جذب کنیم و کیفیت بازی را بیشتر به خواسته‌های خود نزدیک کنیم. او اضافه کرد: «من به‌خاطر صبر کردن بیشتر شما متاسفم. اما می‌خواهم به این نکته اشاره کنم که من این تصمیم را گرفتم تا مطمئن شوم که بازی در همان ابتدا کیفیت بالایی داشته باشد. اخرین (بدترین) کاری که من می‌خواهم انجام دهم، منتظر گذاشتن پشتیبان‌هایمان است، اما بعد از دریافت این حجم بزرگ از حمایت، من خودم را مسئول می‌دانم که بهترین کیفیت را در این محصول به شما ارایه کنم. من بازهم از شما معذرت می‌خواهم.»

در ماه ژوئن در فاصله‌ی کمی بعد از E3 ایگاراشی یک دموی قابل بازی برای افرادی که به پروژه بیش از ۶۰ دلار کمک کرده بودند عرضه کرد. آن دمو با وجود این‌که در مراحل ابتدایی ساخت بود، اما بازخوردهای بسیار مثبتی دریافت کرد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: