بتسدا پشتیبانی از ماد‌های فال‌اوت ۴ را برای پلی‌استیشن ۴ می‌خواهد

توسط سینا جعفری در ۲۰ شهریور ۱۳۹۵ , ۲۲:۳۰

جنگ هرگز تغییر نمی‌کند، همین‌طور وضعیت پشتیبانی پلی‌استیشن ۴ از ماد! بتسدا خواهان پشتیبانی پلی‌استیشن ۴ از مادهای بازی «فال‌اوت ۴» در سریعترین زمان ممکن است. در ادامه‌ی خبر با دنیای بازی همراه باشید.

بازی کردن مادهای بازی فال‌اوت ۴ یک نکته بسیار خوب برای کنسول بازها محسوب می‌شود، حداقل روی اکس‌باکس وان این‌طور است. متاسفانه پلی‌استیشن ۴ هنوز منتظر پشتیبانی مادهاست که از مدت‌ها پیش وعده‌ی آن داده شده بود، اما هنوز تاریخ عرضه‌ی مشخصی ندارد. البته آقای پیت هاینز از بستدا اعلام کرده که علی‌رغم تاخیرهای بسیار٬ اضافه شدن این قابلیت همچنان در اولویت‌های اصلی شرکت قرار دارد.

آقای پیت هاینز در مصاحبه‌ای که با سایت مترو داشت گفت: «همه‌ی چیزی که در حال حاضر می‌توانم بگویم این است که ما در مرحله‌ی ارزیابی هستیم و به محض این‌که [این مرحله] تمام شد و ما اطلاعات بیشتری داشتیم، به همه اطلاع خواهیم داد. مطمئنا این طور نیست که ما نخواهیم این کار را انجام دهیم، بلکه ما کاملا خواهان عرضه ماد برای پلی‌استیشن ۴ در کوتاه‌ترین زمان ممکن هستیم.»

در حالی که در کوتاه‌ترین زمان ممکن از سوی هاینز بسیار دل‌گرم کننده است، اما ندانستن دلیل اصلی این تاخیر کمی نگران کننده است. با توجه به اطلاعاتی که الان در اختیار داریم، مشکل می‌تواند دامنه‌ای به بزرگی «ایرادات تکنیکی ‌پلی‌استیشن ۴ تا نبود منابع و بودجه مورد نظر» باشد. در حال حاضر، به جز امیدواری برای تاخیر نخوردن بیشتر، کاری نمی‌توانیم انجام دهیم.

دیدگاه
۲ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

2 Replies to “بتسدا پشتیبانی از ماد‌های فال‌اوت ۴ را برای پلی‌استیشن ۴ می‌خواهد”

 1. Violet Mouse گفت:

  ببینم خود بتسا از مشکلات احتمالی ماد ها پشتیبانی میکنه ؟ منظورم رو پی سی هست .
  تا به حال هیچ شرکتی رو ندیدم که از مشکلات فنی گیم در حالی که ماد هم نصبه پشتیبانی کنن به غیر از ماد های تزئینی .
  حال یا قراره ماد ها زیر نظر بتسا رو پلی استیشن نصب شن که این یعنی سونی باید به بتسا باسه مشکلاتی که ممکنه پیش بیاد اعتماد کنه که بتسا خودش ماد هارو بررسی کنه که سونی عقلش کم نیست که امنیت کنسول رو به خطر بندازه یا باید خود سونی بشینه تک تک ماد هارو بررسی کنه که مگه بیکاره ؟
  باسه اون افرادی که ممکنه بگن چه ربطی به امنیت داره باید بگم که سونی بازی رو از منتشر کننده میگیره و بررسی میکنه قبل از انتشار و هر ماد در گیم تغیرات فراوانی ایجاد میکنه که باید بررسی بشه.

  ۱ ۱
 2. همینجوری برای انتشار خود بازی سونی هزار تا استاندارد ریز و درشت و عجیب غریب تعریف کرده که بتونه رو فریم ور هاش کنترل بهینه سازی و اجرای بدون ارور داشته باشه، باز هر سال می بینیم تعداد بازی هایی که با ایراد رو کنسول ها عرضه و اجرا میشن زیاده.
  اگه قرار باشه مود هم عرضه بشه مگه میشه جمعش کرد دیگه؟

  ۰ ۰