مجموعه‌ی فیلم‌های «فاینال فانتزی» در وب‌سایت آمازون لیست شد

توسط سینا جعفری در ۱۸ شهریور ۱۳۹۵ , ۲۰:۳۵

در حالی که فیلم‌های ساخته شده در دنیای فاینال فانتزی با کیفیت بازی‌های این سری برابری نمی‌کنند (حداقل زمانی که این بازی‌ها در اوج بودند!)، اما این موضوع باعث نشده تا اسکوئرانیکس تولید آن‌ها را متوقف کند. در ادامه خبر با دنیای بازی همراه باشید.

گینگزگلیو آخرین تلاش اسکوئرانیکس برای ساخت فیلم است که حوادث آن هم‌زمان با فاینال فانتزی ۱۵ اتفاق می‌افتد. این فیلم در بهترین حالت نقدهای مخلوط (خوب و بد در کنار هم) دریافت کرده است.

به‌هرحال، اگر تا به حال به این فکر می‌کردید که هر سه فیلم را با هم روی دیسک بلو-ری تهیه کنید، اکنون فرصت خوبی به‌نظر می‌رسد، چون احتمالا یک مجموعه از این فیلم‌ها در راه است. این مجموعه در وب‌سایت آمازون دیده شده است و شامل هر سه فیلم فاینال فانتزی می‌شود. ارواح درون، ظهور کودکان و کینگزگلیو نام این سه فیلم است.

در توضیح این مجموعه آمده است: «همه‌ی فیلم‌های فاینال فانتزی، اکنون در کنار هم در یک مجموعه! ماجراجویی، فانتزی و نبردهای پر از اکشن قهرمانان در مقابل بدی را تجربه کنید، که همگی آن‌ها منحصر به سری بازی پرفروش فاینال فانتزی است.»

در حالی که اسکوئر انیکس هنوز رونمایی رسمی از این بسته نکرده است، آمازون این محصول را برای عرضه در تاریخ یکم آذر ماه امسال در لیست فروش قرار داده است.

دیدگاه
۷ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

7 Replies to “مجموعه‌ی فیلم‌های «فاینال فانتزی» در وب‌سایت آمازون لیست شد”

 1. حداقل زمانی که این بازی‌ها در اوج بودند :11: :11: :11:
  یعنی العان نیست؟سگانه موفق سیزده،ریمستر دوازده،ریمیک هفت،نسخه پانزده،دنیای فاینال فانتزی،موبیوس،چهارده و مشتقاتش،تایپ ۰
  اگه العان موفق و محبوب نیست پس چیه؟
  اینکه صرفا یک سری الدفن خیلی راضی نیستن شد عدم محبوبیت؟بینقص نیست.ولی بازم در جایگاه فوق العاده ای سیر میکنه.

  ۰ ۰
  1. maxblood گفت:

   علی هرجور با هر مقیاسی بخوای حساب کنی سری فاینال فانتزی به هیچ وجه در حد روزهای اوج خودش نیست. اصلا هم کاری با الدفن های متعصب نداریم ولی جدا الان فاینال فانتزی ۱۳ با حساب متا و فروش در چه حد موفق بوده که تو میگی جایگاه فوق العاده ای داره؟ :|
   ریمیک و ریمستر هم که نسخه ی جدید حساب نمیشن… اگه اینجوری بود الان به لطف ریمیک های رزیدنت اویل ما باید اونو هم جزو بازی های خوب حساب کنیم. پانزده هم هنوز نیومده و نمیشه راجبش نظر داد هرچند امیدوارم فوق العاده عمل کنه و دوباره جان تازه ای به سری ببخشه ولی باید قبول کنی فاینال از روز های اوجش خیلی فاصله گرفته.

   ۱ ۰
  2. Benjamin Barker گفت:

   فاینال فانتزی ۱۴ واقعا پرفروش بوده. البته من فنه سری نیستم اطلاعات زیادیم ندارم ولی بازی هم از لحاظ فروش الان وعضش خوبه هم فن زیاد داره. خودم دارم ۱۴ رو بازی میکنم. این ۱۵ احتمال زیاد قراره بترکونه تایپ زیرو رو دوبار خودم رفتم واقعا فوق العاده بود.
   سری ۱۳ رو هنوز کامل وقت نکردم برم ولی نمراتش اونقدهم بعد نیست. فقط لایتینگ ریترن نمرات بعدی گرفته ۱۳ و ۱۳-۲ ۸۰ متاشون که خوبه.

   ۰ ۰
  3. پویا خوبه که تو اصلا فاینال باز نیستی :27: بشین یه سه نسخه برو،بعد بیا :D
   نمره و متا مهمه،ولی سند قطعی نیست.بشخصه سگانه سیزده رو بسیار پسندیدم و براش احترام زیادی قاعلم.حالا بقیه عزیزان طرفدار و منتقد هرچی دوست دارن بگن.فروش نسبتا خوب این سگانه هم همین رو نشون میده.

   ۰ ۰
  4. maxblood گفت:

   @Benjamin Barker
   من اصلا منکر وضعیت نسبتا خوب فاینال فانتزی نیستم ولی با حرف علی که میگه جایگاه فوق العاده مشکل دارم… شماره سیزده هم اینکه من با شماره ی اولش حال نکردم بماند ولی متا ۸۰ هم برای فرنچایزی مثل FF چندان خوب حساب نمیشه.
   ==================
   علی من خودمم خوب میدونم فاینال باز نیستم و کلا سه عنوان بیشتر رو کلا بازی نکردم ولی وقتی تو میگی جایگاه فوق العاده یعنی اینکه هرکسی که از بیرون به این سری نگاه میکنه باید بفهمه که با یه غول طرفه ولی واقعا سه گانه ی سیزده ی اینقدر خوب بوده که تو همچین حسی رو داشته باشی؟ والا من که شماره ی اول رو رفتم برام یه عنوان متوسط و بعضی جاها خوب بود. بعد زمانی که با فاینال ده یا هفت مقایسه میکنم متوجه ی تفاوت میشم. تازه باقی شماره ی کلاسیک که من نرفتمشون هم بماند.
   من نمیگم فاینال الان وضعیت فاجعه باری داره… اتفاقا وضعش خوبه و با اومدن ۱۵ احتمالا به اوج هم برگرده ولی واقعا حداقل تا قبل از اومدن ۱۵ باید قبول کرد که از دوران پر فتوح گذشته ش فاصله گرفته.

   ۰ ۰
  5. اینکه اره.ولی فاصله گرفتن دلیل بر بدی و ضعیف بودنش نمیشه.
   صرفا بجای طبقه ۱۰۰ برح موفقیت،در طبقه ۷۰ سیر میکنه العان.که همین هم فوق العادست ;)

   ۰ ۰
 2. آیلین گفت:

  :| تموم کردم فاینل ۱۵ ترکوند

  ۰ ۰