عنوان «ویرچوا فایتر ۵» در «یاکوزا ۶» قابل بازی خواهد بود

توسط سینا جعفری در ۱۸ شهریور ۱۳۹۵ , ۲۰:۱۹

در حالی که سری بازی «یاکوزا» همواره به داشتن فعالیت‌های جانبی متعدد در کنار داستان اصلی معروف بوده‌اند، به نظر می‌رسد که این‌بار در یاکوزا ۶ شاهد پیشرفت بیشتر این فعالیت‌ها خواهیم بود. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

در یاکوزا ۶ تعداد زیادی دستگاه آرکید با بازی‌های قدیمی سگا وجود خواهند داشت، اما یکی از آن‌ها بازی نسبتا جدیدی محسوب می‌شود. طبق گزارشی که در جدیدترین شماره مجله‌ی معتبر فامیتسو چاپ شده است، ویرچوا فایتر ۵ درون یاکوزا ۶ از طریق همان دستگاه‌های ارکید قابل بازی خواهد بود. در کنار این بازی ما شاهد حضور عناوین دیگری مثل غارتگر فضایی، پویو پویو، اوت ران، فانتزی زون و سوپر هنگ-آن خواهیم بود.

البته همچنان فعالیت‌های دیگر مثل پرتاب دارت، بیلیارد و غیره در بازی حضور دارند و شما می‌توانید به دلخواه در آن‌ها شرکت کنید. تنها سوالی که در این میان مطرح می‌شود این است که ایا ویرچوا فایتر ۵ به طور کامل در دل یاکوزا ۶ قرار خواهد گرفت یا فقط قسمتی از ان؟ متاسفانه فامیتسو اشاره ای به این موضوع نکرده است.

یاکوزا ۶ در حال آماده شدن برای عرضه‌ی انحصاری برای پلی‌استیشن ۴ در روز ۱۸ آذر ماه امسال است و طبق گفته‌های آقای ناگوشی تهیه‌کننده‌ی این عنوان، آخرین بازی این سری خواهد بود. متاسفانه خبری راجع به عرضه‌ی این بازی در مناطق دیگر اعلام نشده است، اما با توجه به عملکرد سگا و عرضه دو نسخه‌ی ۵ و ۰ می‌توان امیدوار بود که این نسخه نیز برای کشورهای غربی محلی‌سازی شود.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “عنوان «ویرچوا فایتر ۵» در «یاکوزا ۶» قابل بازی خواهد بود”

  1. بسیار سری مبارزه ای خوش ساختیه ویرچوا فایتر.خیلی اشنایی با این سری ندارم،تعریفش رو خیلی شنیدم،نسخه پنجم رو هم مقداری بازی کردم که واقعا خوب بود.قرار گرفتن این بازی زیبا هم در یکی دیگر از بازی های سگا،هم یجور تبلیغ برای این بازی میشه،هم لیست فعالیت های خفن فرعی یاکوزا رو از قبل هم بیشتر میکنه.اصلا میشه کل بازی رو رها کرد و فقط به فعالیت های فرعی مشغول شد و باز هم ساعت ها لذت برد.

    ۰ ۰