تمامی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ از طریق بروزرسانی فریمور قابلیت پشتیبانی HDR را دریافت خواهند کرد

توسط Rzht در ۱۸ شهریور ۱۳۹۵ , ۱۶:۳۸

کنسول اصلی کلاسیک پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۴ اسلیم و پلی‌استیشن ۴ پرو همگی قابلیت نمایش HDR را پشتیانی خواهند کرد. لطفا در ادامه با وب‌سایت خبری دنیای بازی همراه باشید.

تمامی سیستم‌های پلی‌استیشن از طریق بروزرسانی فریمور قابلیت اچ‌دی‌آر را دریافت خواهند کرد. آیتم‌های بزرگ خبری سونی طی مراسم پلی‌استیشن میتینگ که دیشب برگزار شد، رونمایی پلی‌استیشن پرو و پلی‌استیشن اسلیم بود که به اندازه کافی ما را هیجان زده کرد، اما با نشان دادن یک ویژگی‌ جزئی دیگر طی مراسم، نشان داده شد که کاربران پلی‌استیشن ۴ کلاسیک نیز فراموش نخواهند شد. درحالی که کنسول‌های جدید پلی‌استیشن ۴ پرو به طور کارخانه‌ای قابلیت پشتیبانی اچ‌دی‌آر در آنها تعبیه شده، تمامی سیستم‌های دیگر پلی‌استیشن ۴ این قابلیت را از طریق بروزرسانی فریمور دریافت خواهند کرد و می‌توانند به طور کامل از مزیت‌های آن استفاده کنند.

همانطور که طی مراسم به این موضوع اشاره شد، قابلیت اچ‌دی‌آر به خودی خود چیزی نیست که قدرت پردازش سنگینی لازم داشته باشد، تنها یک سازگاری با نمایشگر است. از آنجایی که پلی‌استیشن ۴ اسلیم نیز از همان قطعاتی استفاده می‌کند که در سیستم‌های عرضه شده در سال ۲۰۱۴ به کار رفته، می‌توان تنها با یک بروزرسانی ساده قابلیت پشتیبانی اچ‌دی‌آر را بر روی این کنسول‌ها اجرا کرد. به طور کلی بنظر می‌رسد که سونی وقت زیادی را صرف این کرده تا مطمئن شود کاربرانش بهترین تجربه بصری را با بازی‌هایشان خواهند داشت.

کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ اسلیم قرار است در تاریخ ۲۵ شهریور ماه و پلی‌استیشن ۴ پرو در تاریخ ۲۰ آبان ماه عرضه شوند، که امیدواریم درست از آب دربیایند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: