آسمان بی‌نشان

آپدیت ۱.۰۸ «آسمان بی‌نشان» برای پلی‌استیشن ۴ عرضه شد

توسط کاوه جمشیدی در ۱۷ شهریور ۱۳۹۵ , ۱۷:۰۰

«هلو گیمز» آپدیت نسخه‌ی ۱.۰۸ عنوان «آسمان بی‌نشان» (No Man’s Sky) را برای پلتفرم پلی‌استیشن ۴ عرضه کرده است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

هلو گیمز معولاً لیست تغییراتی را که در نسخه‌ی جدید اعمال می‌شوند، اعلام نمی‌کند و به ذکر «رفع باگ‌ها» بسنده می‌کند. خوش‌بختانه، در انجمن رددیت به این موضوع پرداخته شده است و کاربران تغییراتی را که مشاهده می‌کنند در آن‌ جا ذکر می‌کنند.

همان‌طور که پیش‌تر اعلام شده بود، هلو گیمز قصد دارد پیش از انتشار محتوای جدید، مشکلات موجود در بازی را برطرف کند. یکی از مشکلاتی که در آپدیت جدید برطرف شده است، رفع باگی است که باعث می‌شد پس از ذخیره‌ی بازی، بازی فریز شود. یکی دیگر از تغییرات گزارش شده توسط کاربران، روان‌تر شدن صفحه‌ی بارگذاری کهکشان نسبت به قبل از انتشار این آپدیت است.

با این حال، برخی از کاربران گزارش داده اند که پس از نصب این آپدیت، بازی وضعیت بدتری پیدا کرده است. عده‌ای نیز گفته‌ اند پس از نصب این آپدیت، قفل کردن روی اهداف در مبارزات فضایی سخت‌تر شده است.

در پایان قابل ذکر است که علی‌رغم انتشار این آپدیت، مشکل کرش کردن هم‌چنان پا برجاست. شما می‌توانید تاپیک مربوط به این آپدیت را در اینجا ببینید. امیدواریم این بار هلو گیمز به طور رسمی جزئیات آپدیت خود را اعلام کند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: