آخرین محتوای اضافه‌ی «ندای وظیفه: عملیات سری ۳» هم‌اکنون در دسترس است

توسط سینا جعفری در ۱۷ شهریور ۱۳۹۵ , ۱۴:۳۰

«رستگاری»، آخرین محتوای اضافه «ندای وظیفه: عملیات سری ۳» امروز برای پلی‌استیشن ۴ عرضه شد. در ادامه خبر با دنیای بازی همراه باشید.

این مکمل علاوه بر اینکه آخرین بسته اضافه شونده برای این بازی است، بلکه داستان «ریشه‌های زامبی» را نیز به پایان می‌رساند؛ بخشی که هشت سال پیش با نسخه «جهان در جنگ» آغاز شده بود. این بسته شامل ۴ نقشه برای بخش چند نفره می‌شود. در این بین ۲ نقشه جدید با نام‌های «سنگر» و «مایکرو» وجود دارند. دیگری «قانون‌شکن» نام دارد که در واقع بازنگری وسترن یکی از نقشه‌های «عملیات سری ۲» است. «گسیختگی» نام نقشه چهارم است که این نقشه هم بازنگری مناطق حاشیه‌ای نقشه‌ی عنوان «جهان در جنگ» است، اما این بار تمرکز بر روی تشکیلاتی با تکنولوژی بالاست.

برای حالت زامبی نیز فصل جدیدی به نام «مکاشفات» اضافه شده است. این آخرین قسمت ریشه‌های زامبی خواهد بود که هشت سال پیش با عنوان جهان در جنگ آغاز شده بود. در این فصل، ریشتوفن، دمپسی، تاکئو و نیکولای بالاخره از هویت دکتر مانتی باخبر می‌شوند. این اپیزود به عنوان درگیری نهایی در مقابل «یک شیطان قدیمی» در «نبرد نهایی بین انسان و نامیرا» عمل می‌کند.

رئیس شرکت تری‌آرک آقای مارک لامیا در بیانیه‌ای گفت: «تیم حاضر در تری‌آرک به صورت خستگی ناپذیر کار کرد تا امسال را برای طرفداران ندای وظیفه: عملیات سری ۳ خارق‌العاده کند و ما امیدواریم طرفداران به همان اندازه ای که ما از ساخت این بازی لذت بردیم، از بازی کردن آن لذت ببرند. عرضه‌ی مکاشفات ارزش احساسی زیادی دارد؛ این یک ماجراجویی هشت ساله و یک سفر خیلی خاص بود که ما همراه با طرفدارانمان رفتیم.»

رستگاری یکی از محتویات سیزن پس بازی است که قیمتی ۵۰ دلاری دارد. اگر قصد خرید این بسته را به تنهایی دارید قیمت آن ۱۵ دلار است. رستگاری در حال حاضر برای پلی‌استیشن ۴ در دسترس است و ۳۰ روز بعد برای اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: