از سری Killzone ممکن است نسخه‌های بیشتری ساخته شود

توسط Rzht در ۱۷ شهریور ۱۳۹۵ , ۱۱:۳۰

طبق گفته‌های مدیرعامل استدیو گریلا گیمز آقای هرمن هالست، سری بازی Killzone بسیار غنی است و شرایط برای ساخت نسخه‌های دیگری از آن وجود دارد. لطفا در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

او در نسخه ماه اکتبر مجله گیم‌اینفورمر که اکنون منتشر شده به این موضوع اشاره کرده که سری کیلزون با نسخه «سقوط سایه‌ها» یه یک پایان قطعی دست پیدا کرد، اما هنوز برای ساخت نسخه‌های دیگری از این سری درها بسته نشده است.

او ابراز کرده که «کیلزون فرنچایز بسیار کلیدی و اصلی استدیو گریلا است. ما عشق زیادی به این سری داریم. به نوعی پایان این سری قطعی شده است، اما ما بطور همزمان همه چیز را برای آینده باز گذاشته‌ایم. من چه کسی هستم که بخواهم بگویم ما در آینده هرگز هیچ اقدامی نخواهیم کرد؟ این زیاده‌روی است که بخواهیم راجع‌به آینده سری کیلزون اظهارات قطعی بیان کنیم.»

تا به کنون که نسخه سقوط سایه‌ها برای پلی‌استیشن ۴ منشتر شده، استدیو گریلا و سونی از زمان انتشار اولین نسخه کیلزون در سال ۲۰۰۴ تقریبا یک سال در میان یک عنوان از این سری را عرضه کرده‌اند. بعد از نسخه اول نسخه‌ی دیگری به نام آزادی در سال ۲۰۰۶ منتشر شد و سپس کیلزون ۲ در سال ۲۰۰۹ و کیلزون ۳ در سال ۲۰۱۱ به بازار آمد و در نهایت آخرین عنوان سری در سال ۲۰۱۳ منتشر شد. دو نسخه کیلزون سقوط سایه‌ها و کیلزون مزدوران خارج از مالکیت استدیو گریلا و توسط استدیو گریلا کمبریج ساخته شدند.

این اولین باری نیست که استدیو گریلا در مورد آینده سری کیلزون صحبت به میان می‌آورد. یک سال پیش در چنین ماهی آقای هالست اذعان کرد که برای صحبت کردن راجع‌به آینده کلیزون بسیار زود است؛ چراکه استدیو گریلا درحال ساخت عنوان Horizon: Zero Dawn است. او در آن زمان گفت «انتشار بازی هورایزن: زیرو داون بسیار برای ما چالش‌برانگیز خواهد بود. اینکه چه اتفاقی قرار است بعد از آن بی‌افتد، بعدا در موردش صحبت خواهیم کرد.»

عنوان Horizon: Zero Dawn یک بازی اکشن نقش‌آفرینی است که در اصل قرار بود امسال منتشر شود، اما عرضه آن به فوریه سال ۲۰۷ محول شد. زمانی که آقای هالست خبر تاخیر بازی را اعلام کرد گفت «تاریخ جدید انتشار به ما این وقت اضافی و لازم را خواهد داد تا چشم انداز بلند پروازانه‌ای که برای بازی داریم را به طور کامل ارائه دهیم.»

آیا دوست دارید نسخه جدیدی از کیلزون را در آینده مشاهده کنید؟ نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “از سری Killzone ممکن است نسخه‌های بیشتری ساخته شود”

  1. AA GAMER گفت:

    امید وارم مثل شادو فال نشه

    ۰ ۰