تکن 7

ویدئوی بخش داستانی شخصیت آکوما در عنوان «تکن ۷»

توسط Rzht در ۱۷ شهریور ۱۳۹۵ , ۱۲:۰۰

به لطف برگزاری نمایشگاه PAX West 2016 استدیو باندای نامکو طی برنامه پخش زنده از عنوان پیش‌روی انتشار «تکن ۷» نمایشی به اجرا درآورد که در آن اندکی بیشتر به بخش داستانی بازی پرداخته شد. لطفا در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

این ویدئو از بازی شخصیت آکوما را نشان می‌دهد که با هیهاچی میشیما مشکل دارد. سینماتیک بازی بسیار حماسی است. مبارزه بین آنها بسیار خشن است و حتی جلوه‌های خون بر روی تصویر ظاهر می‌شود.

نکته جالب راجع‌به مبارزات قابل‌بازی در تکن ۷ این است که کاملا بطور یکپارچه اتفاق می‌افتد. آکوما در صحنه‌ سینمایی یک حرکت ویژه انجام می‌دهد که در ادامه وارد بازی شده و پلیر می‌تواند ادامه کار را در دست بگیرد. در خود مبارزه داخل بازی تعدادی QTE وجود دارد که گاهی اوقات ظاهر می‌شود. همچنین مبارزان در طول نبرد برای یکدیگر کری می‌خوانند. جلو‌ه‌های اضافه شده به بازی مبارزات را بیشتر به یک فیلم رقص‌پردازی تبدیل کرده تا اینکه صرفا یک بازی ویدئویی عادی باشد.

از شنیدن این موضوع خوشحال خواهید شد که ویدئو مذکور دارای هچگونه اسپویلری نیست و با خیال راحت می‌توانید آن را تماشا کنید. بنظر می‌رسد که باندای نامکو وقت زیادی را صرف ساخت بخش داستانی تکن ۷ کرده است و این دلیلی است که بازی زمان زیادی می‌برد تا منتشر شود.

عنوان تکن ۷ در اوایل سال ۲۰۱۷ برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه شخصی منتشر خواهد شد. بازی دارای چندین شخصیت و عنصر  مبارزه‌ای جدید است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: