تریلر جدید «فاینال فانتزی ۱۵» محیط‌های بسیار زیبایی را به نمایش می‌گذارد

توسط osxcwntmmfg در ۱۴ شهریور ۱۳۹۵ , ۲۱:۰۲

شخصیت ناکتیس ویدئو جدید «فاینال فانتزی ۱۵» را برایتان روایت می‌کند. لطفا در ادامه خبر با وب‌سایت دنیای بازی همراه باشید.

اسکوئر انیکس تریلر جدیدی را از عنوان فاینال فانتزی ۱۵ منتشرد کرد. عنوانِ این تریلر «گردش اعجاب‌انگیز در دنیای ایاس با ناکتیس» است که محیط‌های زیبا و متفاوت بیشتری را از این عنوان نقش‌آفرینی نشان می‌دهد. ناکتیس که شخصیت اصلی بازی است ویدئو را روایت می‌کند. اویک زندگی پادشاهی را تجربه کرده و هرگز نمی‌دانست که چه چیز‌هایی را خارج از آن نوع زندگی از دست داده است. زمانی که تریلر به شیوه‌های مختلف محیط‌های متنوع مانند شهرها، کوهستان‌ها و غارها را نشان می‌دهد او می‌گوید «حالا می‌تونم هرچیزی که این دنیا داره رو ببینم.»

او در ادمه می‌گوید «من به همراه دوستانم در راه رسیدن به حقیقت هستم. واقعا چه اتفاقی برای پدرم افتاد؟ لونا کجاست؟ ما باهم حقیقت را تا هرجایی که ما را ببرد دنبال می‌کنیم. بیا و برای یک سواری همراه ما شو.»

در خبر دیگری پیرامون فاینال فانتزی ۱۵، اسکوئر انیکس برنامه خود برای نمایشگاه PAX West که همچنان در حال برگزاری است را اعلام کرد. ابتدا اینکه در نمایشگاه غرفه‌هایی به طور اختصاصی برای بازی وجود خواهد داشت. مردم می‌توانندصف بکشند و دموی یک ساعته جدید که مربوط به اوایل بازی است را تجربه کنند. برای تجربه این دمو ابتدا باید بلیط‌های مخصوص را در غرفه تهیه کرد، که البته انتظار می‌رود به زودی تمام شوند. هرکسی که دمو را بازی کند یک تی‌شرت مخصوص و یک پوسته‌ی کنترلر ایکس‌باکس وان با طرح فاینال فانتزی ۱۵هدیه می‌گیرد.

عنوان فاینال فانتزی ۱۵ با اندکی تاخیر قرار است در تاریخ ۹ آذر ماه برای پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر شود.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “تریلر جدید «فاینال فانتزی ۱۵» محیط‌های بسیار زیبایی را به نمایش می‌گذارد”

  1. Meraj Fathi گفت:

    امیدوارم تو این محیط های زیبا hunt های جذابی رو تجربه کنیم درست مثل نسخه های قبل :*: :*:

    ۰ ۰