اطلاعاتی از به‌روز رسانی آینده بازی «پوکی‌مان گو» منتشر شد

توسط علی دانیالی در ۱۴ شهریور ۱۳۹۵ , ۱۸:۰۰

در به‌روز رسانی جدید بازی پر‌طرفدار «پوکی‌مان گو» (Pokemon GO) قرار است قابلیتی جدید به نام «پوکی‌مان رفیق» (Buddy Pokemon) به بازی اضافه شود. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

چندی پیش «نیانتیک» (Niantic) توضیحاتی را دربارهبه‌روز رسانی جدید بازی در وب‌سایت رسمی پوکی‌مان گو منتشر کرد. شما می‌توانید توضیحات سازنده درباره پوکی‌مان رفیق را در زیر بخوانید:

قابلیت بعدی که قرار است به بازی اضافه شود، پوکی‌مان رفیق خواهد بود. شما قادر خواهید بود تا پوکی‌مان مورد علاقه خود را از مجموعه‌تان انتخاب کنید تا به رفیق شما تبدیل شود و در ادامه جوایز خاص و تجربه دریافت کنید. پوکی‌مان شما در صفحه پروفایل و در کنار آواتارتان نمایان و جوایزی نظیر اعطای آبنبات برای راه رفتن در کنار یکدیگر اضافه خواهد شد. شما همچنین این توانایی را خواهید داشت که در هر زمان پوکی‌مان رفیق خود را عوض کنید.

سیستم رفیق شباهاتی به «اش» (Ash) و «پیکاچو» (Pikachu) دارد. در برنامه تلوزیونی «اش» تصمیم می‌گیرد تا «پیکاچو» را داخل پوکبال قرار ندهد. اگر شما مثل اش هستید پس عاشق این قابلیت جدید خواهید شد.

متاسفانه نیانتیک در توضیحات خود تاریخ انتشار دقیقی را اعلام نکرده اما به نطر می‌رسد این تاریخ نزدیک باشد. همچنین نیانتیک قول قابلیت‌های جدید دیگری را برای پاییز داده است. باید دید آیا این قابلیت‌های جدید باعث جذب دوباره گیمر‌هایی که از بازی فاصله گرفته‌اند می‌شود یا خیر.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: