تماشا کنید: تریلر بازی Friday the 13th پر از خون و خونریزی است!

توسط حمیدرضا سلامی در ۱۴ شهریور ۱۳۹۵ , ۲۲:۳۰

Friday the 13th به همراه شخصیتی که در آن سمبل ترس است، یعنی «جیسون ورهیس» یکی از شناخته شده‌ترین فرنچایزهای ژانر وحشت است، اما این سری فیلم به‌ندرت راه خودش را به دنیای بازی‌های ویدیویی باز کرده است، به جز یک بازی نسبتا بدنام که برای کنسول NES ساخته شد و همچنین حضور جیسون به عنوان شخصیت مهمان در محتوای دانلودی بازی «مورتال کمبت اکس»، اما اکنون بازی Friday the 13th از شرکت Gun Media تقریبا آماده است تا ما را به درون این دنیای خشن بکشاند. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

اولین نمایش از این بازی تحریک آمیز بود و از آن زمان به بعد ما چیز زیادی در مورد این بازی ندیدیم تا اینکه به تازگی ویدویی از گیم‌پلی به دستمان رسید که بازی در نقش جسیون و قربانیان را نشان می‌دهد؛ ما از قبل می‌دانستیم که این عنوان بازی خشنی خواهد بود اما تریلر جدید بازی منحصرا بر روی این ویژگی تمرکز داشته است. در حالی که حدود یک ماه تا عرضه بازی زمان باقی مانده است این تریلر در «پکس» Pax West به نمایش در آمد.

تریلر اخیر بر قتل های خشونت آمیز و خونینی که توسط جیسون در طول بازی انجام می‌شد تمرکز داشت و به نظر می‌رسد از حرکاتی که او در مورتال کمبت به هنگام  Fatality -حرکاتی که به هنگام تمام کردن کار حریف انجام  می‌دهند- انجام می‌داد، الهام گرفته شده است. قتل‌ها عمدتا با تبر، چنگک و آتش زدن محل انجام می‌شود.

اگر این تریلر گواه بر این مسئله است که ما با یک نمایش خالص از همان میزان خشونت در فیلم‌ها مواجه هستیم، اما باید دید که سازندگان چگونه از عهده‌ی این کار بر می‌آیند. Friday the 13th قرار است در ماه اکتبر برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان عرضه شود. در پایان تریلر سرشار از خشونت و خون بازی را تماشا کنید.

[aparat]https://www.aparat.com/video/video/embed/videohash/0q9QT/vt/frame[/aparat]

دیدگاه
۴ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

4 Replies to “تماشا کنید: تریلر بازی Friday the 13th پر از خون و خونریزی است!”

 1. Jason13 گفت:

  مردک مریضه خیلیم مریضه اوضاش درامه. هیچ کدوم از فیلماش به خشنی نسخه ۲۰۰۹ نبود :13:

  ۰ ۰
 2. caner 2 گفت:

  من که هی جیسونو میبینم خدا خدا میکنم روزگارم به دست این یارو نیوفته :lol: بچه ها اون پسره با لباس آبی و شلوار کرمی و روبان قرمز یه کم شبیه ثور نبود؟ :20:

  ۰ ۰
 3. amirr3z4 گفت:

  فقط میخوام اون کسایی که این بازی رو میخرن پیدا کنم تا تو واقعیت به پست اونا نخورم آدم سالم سمت اینا نمیره :| :| :| :| :| :|

  ۰ ۰
 4. Jason13 گفت:

  ادم سالم؟؟ :!: :20: :۲۱: مگه داریم؟ اونم تو دنیای گیم :11: :۱۲: شگفتا :!: :۱۹:

  ۰ ۰