تخفیف‌های اخر هفته استیم مشخص شدند

توسط سینا جعفری در ۱۳ شهریور ۱۳۹۵ , ۲۳:۵۰

کسانی که به عناوین «ندای وظیفه»، عناوین منتشر شده توسط «پارادوکس اینتراکتیو» و عناوین شوتر علاقه‌مند هستند، فرصت دارند تا مبلغی را در این آخر هفته ذخیره کنند. در ادامه خبر با وب‌سایت دنیای بازی همراه باشید.

«ندای وظیفه:ماموریت‌های سری ۳» و «ندای وظیفه:جنگاوری پیشرفته» در حال حاضر قیمتی ۳۰ دلاری دارند. در حالی که «ارواح، ماموریت‌های سری ۲ و جنگاوری مدرن ۳» ۲۰ دلار قیمت دارند. اگر به دنبال عناوین ارزان‌تر در این سری بازی هستید هم انتخاب‌های خوبی دارید. در حال حاضر عناوین «جنگاوری مدرن، جنگاوری مدرن ۲، جهان در جنگ، ندای وظیفه ۱ و ندای وظیفه ۲» همگی ۱۰ دلار قیمت دارند. در این میان بسته‌های مختلفی هم برای علاقه‌مندان در نظر گرفته شده است. بسته‌هایی مانند: «بسته ماموریت‌های سری» و «بسته جنگاوری مدرن» که به ترتیب ۸۰ و ۷۰ دلار قیمت دارند. بقیه تخفیف‌‌ها از این لینک قابل مشاهده است.

علاوه بر عناوین تیراندازی اول-شخص، عناوین شرکت «پارادوکس اینتراکتیو» هم شامل تخفیف شده‌اند. عناوین «شهرها:خطوط هوایی» در ازای پرداخت ۷.۵ دلار، «ستون‌های ابدی» در ازای ۱۸ دلار و «استلاریس» در ازای ۳۲ دلار قابل خرید هستند. بقیه تخفیف‌های مربوط به شرکت «پارادوکس» از اینجا قابل رویت است.

در اخر، استیم تخفیف‌هایی برای بیش از ۱۰۰ عنوان تیراندازی درنظر گرفته است. به طور مثال، عنوان عالی “وارد گانجن شو» با ۹ دلار، عنوان فوق‌العاده «داون‌ول» با ۱.۵ دلار و عنوان خوب مبارزه هوایی «لوفترازرها» با ۲.۵ دلار قابل خریداری هستند. لیست بقیه عناوین تیراندازی را از اینجا مشاهده کنید.

لازم به ذکر است که تمامی این تخفیف‌ها تا دوشنبه، پنجم سپتامبر ساعت ۱۰ صبح به زمان اقیانوس آرام پابرجا هستند.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “تخفیف‌های اخر هفته استیم مشخص شدند”

  1. Frozen Snow گفت:

    دی بازی داداچ نوکرتم اسم بازی هارو مث بچه ی آدم انگلیسی بنویس پاره شدم تا اینارو بتونم هضم کنم

    ۰ ۰