خدای جنگ پلی‌استیشن ۴ حتی به سخت‌ترین قلب‌ها رخنه خواهد کرد

توسط Rzht در ۱۳ شهریور ۱۳۹۵ , ۱۵:۰۰

عنوان «خدای جنگ» درحال گذر از مرحله مهمی از توسعه است و احتمالا در آن به شخصیت ‌های گذشته اشاره خواهد شد، شخصی‌سازی مبارزات و اطلاعات بیشتر. لطفا در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

خدای جنگ پلی‌استیشن ۴ نوید جدایی از هنجارهای این سری بازی را می‌دهد. تا به اینجا بازی نشان داده که از مبارزه‌های بسیار سریع و دوربین ثابتش دوری گرفته و به سمت تجربه‌ای بر اساس اکتشاف و ماجراجویی گرایش پیدا کرده، و این در حالی است که شخصیت اصلی بازی یعنی کریتوس دیگر تنها یک کپسول خشم و تستسترون نخواهد بود و در عوض شخصیتی درون‌گرا و متفکر بنظر می‌رسد.

اما صرفا تغییر دوربین بازی و سبکش به این معنی نیست که دیگر تمرکزش را از روی مبارزات رضایت‌بخشی که این سری به آن شهرت دارد را از دست داده است. در واقع کارگردان خدای جنگ در صحبت‌هایی که در توئیتر خود انجام داده ابراز کرده که «مبارزات بازی تا دلتان بخواهد رضایت‌بخش است.» با این وجود او اشاره کرده که هم اکنون سیستم مبارزات بشدت درحال توسعه است. او اذعان کرده که شخصی‌سازی مبارزات که هواداران پیشنهاد داده بودند ایده‌ی جالبی بنظر می‌رسد، گرچه بنظر نمی‌شود زیاد بر روی آن حساب کرد.

اما بازی تنها به مبارزه ختم نمی‌شود، در حقیقت این یکی از بزرگترین تغییرات بازی است. در گذشته کوری بارلوگ تایید کرد که مینی‌گیم های قدیمی دیگر در بازی وجود نخواهند داشت. این بار او بیشتر راجع‌به این موضوع صبحت کرد و گفت که آنها از این ایده خسته شده‌اند، اما در عوض مشغول چیزهای بهتری هستند. او همچنین در مورد پسر کریتوس که همیشه در طول بازی همراهش خواهد بود تاکید کرده که شما تنها به عنوان کریتوس بازی خواهید کرد، گرچه زمان‌هایی که پسرش وارد مبارزه می‌شود باید کنترل او را به دست بگیرید.

با وجود تمام این تغییرات عنوان خدای جنگ قرار نیست که ریشه‌هایش را فراموش کند. بارلوگ گفته که بازی جدید ممکن است سَری به مجموعه اصلی بزند و به گونه‌ای به کل خانواده کریتوس بپردازد. در آخر بارلوگ امید دارد بازی که ظاهرا درحال حاضر در مرحله دردآوری از ساخت می‌باشد در سخت‌ترین قلب‌ها رخنه خواهد کرد. شاید او به رابطه پدر-فرزندی که بازی قرار است به تصویر بکشد اشاره دارد؟

عنوان خدای جنگ قرار است به طور انحصاری برای پلی‌استیشن ۴ منتشر شود و در حال حاضر تاریخ انتشار دقیقی ندارد.

دیدگاه
۵ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

5 Replies to “خدای جنگ پلی‌استیشن ۴ حتی به سخت‌ترین قلب‌ها رخنه خواهد کرد”

 1. caner 2 گفت:

  اینطور که معلومه باید کلی موقع بازی کردن درد بکشیم

  ۰ ۰
 2. Samsara گفت:

  همین که دست به تغییرات اساسی زدن و مثل برخی ها در چرخه تکرار نیفتادن، به من اطمینان خاطر میده که همچنان با عنوانی روبه رو هستیم منحصر به فرد و مثل گذشته قدرتمند :۱۵:

  ۱ ۰
 3. nate_drake911 گفت:

  بی صبرانه منتظریم
  امیدوارم رابطه ی پدر فرزندیشون تو سبک رابطه ی جوئل و الی باشه :۱۵: :۱۵:

  ۱ ۰
  1. peace_walker گفت:

   حتی از نظر داستان بهتر از جوئل و الی هم هست.

   ۰ ۰
 4. اگه پول داشتم فقط بخاطره همین ps4 میخریدم. فعلا just pc :(

  ۰ ۰