فیلم «فاینال فانتزی ۱۵» به صورت دیجیتالی منتشر شد

توسط Rzht در ۱۳ شهریور ۱۳۹۵ , ۰۰:۰۰

انیمیشن «کینگزگلایو: فاینال فانتزی ۱۵» هم اکنون بصورت دیجیتالی در فروشگاه‌هایی مانند آی‌تیونز، گوگل‌پلی و آمازون در دسترس است. لطفا در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

درست است که بازی «فاینال فانتزی ۱۵» به تاخیر افتاده، اما شما هم اکنون می‌توانید فیلمی که همراه با آن ساخته شده را بصورت دیجیتالی خریداری کرده و تماشا کنید. این فیلم با قیمت ۱۵ دلار در فروشگاه‌های مایکروسافت، آی‌تیونز، گوگل‌پلی و آمازون در دسترس است.

فیلم «کینگزگلایو: فاینال فانتزی ۱۵» پیش‌درآمدی برای وقایع بازی فاینال فانتزی ۱۵ است. فیلم داستان شخصیت نیکس و سربازانش را روایت می‌کند که برای محافظت از پادشاهی جادویی  لوسی در مقابل امپراطوری به نبرد می‌پردازند. شخصیت‌هایی مانند نکتیس و دوستانش از فاینال فانتزی ۱۵ نیز در فیلم حضور دارند.

فیلم «کینگزگلایو: فاینال فانتزی ۱۵» توسط تاکِشی نوزو کارگردانی شده و نویسندگی آن را تاکاشی هاسگاوا بر عهده داشته است. در این فیلم بازیگرانی مانند آرون پول (بریکینگ بد) به عنوان نیکس، لنا هدی (بازی تاج و تخت) به عنوان شاهزاده لونیفریا ، شان بین (بازی تاج و تخت، ارباب حلقه‌ها) به عنوان ارباب رجیس هنرنمایی خواهند کرد.

بازخورد منتقدان نسبت به فیلم عمدتا منفی بود، اما در میان آنها نقدهای درخشانی نیز دیده می‌شد. آلکسا رِی منتقد گیم‌اسپات در مورد فیلم گفته است «کینگزگلایو: فاینال فانتزی ۱۵ اثری مثال‌زدنی از تیمی است که می‌دانند باید بطور مستمر قدرتشان را بدست آورند، آن قدرت همان شوق اشتیاق هواداران فاینال فانتزی است.» او همینطور گرافیک، جلوه‌های بصری و تیم بازیگری را تحسین کرده و اضافه کرد که «این فیلم ادای احترامی است به تمام کسانی که بر روی سری تاثیر گذاشته‌اند و یا این سری بر روی آنها تاثیر گذاشته است.»

«کینگزگلایو: فاینال فانتزی ۱۵» در تاریخ ۸ شهریور تنها در ۲۹ تئاتر بر روی صحنه رفت، اما اخیرا تعداد نمایش‌هایش را به ۹ شهر دیگر افزایش داده است. این فیلم در ۱۳ مهر به صورت بلورِی و دی‌وی‌دی عرضه خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: