تاریخ عرضه H1Z1 برای رایانه‌های شخصی مشخص شد

توسط حمیدرضا سلامی در ۱۲ شهریور ۱۳۹۵ , ۲۳:۳۳

عنوان H1Z1: King of the Kill به طرح دسترسی زود هنگام در استیم خاتمه خواهد داد و بصورت یک بازی کامل عرضه خواهد شد. بخش مهم دیگر این خبر توقف نسخه‌های کنسولی این بازی است که هیچ تاریخ عرضه‌ای هم فعلا برای آن مشخص نشده است. لطفا در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

عنوان King of the Kill از ماه فبریه ۲۰۱۶ به صورت دسترسی زود هنگام در دسترس کاربران قرار گرفته است. استدیو دِی‌بریک در اخباری که به تازگی منشتر کرده اعلام کرد در طول این مدت بازی دستخوش تحولات اساسی شده است. بنا به درخواست هواران در بازخوردها استدیو تغییراتی را در سیستم های مبارزه و وسایل نقلیه بوجود آورده است. در ماه فبریه استدیو دی‌بریک اعلام کرد که King of the Kill برای کنسول های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در تابستان امسال عرضه میشو اما در حال حاضر این برنامه منتفی است. تهیه کننده بازی آقای کریس وین در قالب یک پست در بلاگ بازی به این موضوع اشاره کرد و گفت «استدیو بسیار درگیر بوده و تلاش میکرده تا بصورت همزمان بر روی نسخه های کنسولی و رایانه‌های شخصی کار کند و تمام این تصمیمات داخلی بوده است.»

آقای وین نیز اذعان داشت «این موضوع برای ما روشن شد که بهترین چیدمان برای موفقیت کاهش دادن تعداد متغیرهای معادله است. سرانجام این تصمیم را گرفتم که تلاشمان را روی نسخه‌های کنسولی متوفق کنیم و فعلا تمام تمرکزمان را بر روی نسخه رایانه شخصی معطوف سازیم. قطعا این تصمیم سختی بود، اما فکر می‌کنم کار دستی بود.

ما توانستیم آپدیت‌های ضروری را برای سیستم‌های مبارزه و وسایل نقلیه بسازیم. نقشه‌ی جدید را طراحی کنیم و کیفیت بخش‌های مهم بازی را افزایش دهیم. آقای وین اضافه کرد استدیو دِی‌بریک حاضر نیست کیفیت بازی را نادیده بگیرد، حتی اگر به قیمت تاخیر خوردن بازی تمام شود که این مسئله در گذشته برای نسخه کنسولی King of the Kill بوجود آمد. ما در حال ساخت یک بازی رقابتی اصولی، قابل پیش بینی و عادلانه هستیم که تماشا کردنش هم به اندازه بازی کردنش لذت داشته باشد. با این روشی که ما طرح ریزی کرده‌ایم در نهایت ما به مقاصدی با کیفیت بالاتر دست پیدا خواهیم کرد و نمی‌خواهیم که با مشخص کردن یک روز به عنوان تاریخ عرضه کیفیت بازی را به خطر بیندازیم.»

نسخه رایانه‌ شخصی عنوان King of the Kill با قیمت ۲۰ دلار از طریق دسترسی زود هنگام برای خرید در دسترس است و قیمت آن در تاریخ ۳۰ شهریو تا سقف ۲۰ دلار افزایش خواهد یافت. بنابراین اگر تمایل به خرید این بازی دارید همین حالا اقدام کنید. استدیو دی‌بریک در حال حاضر روی عنوان H1Z1: Just Survive هم مشغول به کار است که همان عنوان متداولی است که شما آن را با نام H1Z1 میشناسید. این بازی همان گیم پلی اُپن وردی را به نمایش میگذارد که بازی زامبی محور آن در سال ۲۰۱۵ عرضه شد و تا پایان سال ۲۰۱۶ با قیمت ۲۰ دلار در دسترسی زود هنگام باقی خواهد ماند.

عنوان H1Z1 در فبریه ۲۰۱۶ بصورت رسمی به دو بخش مجزای Just Survive و King of the Kill تقسیم شد. علاوه بر King of the Kill احتمال عرضه ی نسخه کنسولی Just Survive نیز وجود دارد، اما هنوز تایید نشده است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: